Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hazudtam a legjobb barátomnak...

Hazudtam a legjobb barátomnak a koromról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az egesz ugy kezdodott,hogy 7 honapja egy facebook csoportban megismerkedtem 2 fiatallal. rogton elkezdtunk harman beszelgetni privibe. a csaj most megy 9.-be,a srac is,en pedig most megyek 8.-ba. mindennap beszelgettunk,amikor egyszercsak ra kerdezett vmelyikuk h ki hany eves. es en azt mondtam h 9.-es vagyok.. szoval 2 evvel idosebbnek mondtam magam. a csaj idokozben "lebomlott" viszont a srac a legjobb baratom lett.. mindent elmondunk egymasnak,skypeolunk,mindennap beszelunk. meg sose taliztunk,mert az orszag ket kulonbozo pontjan elunk. viszont eselyes h fogunk,es ott egy olyan ember is lesz,aki tudja a koromat,es szoba fog kerulni,h a srac eggyel idosebb,es akkor meg csak balhe lenne.. es mar amugy is rohadtul rossz,szar erzes kamuzni. nem is ertem h miert tettem.. elkene mondanom. hogy tegyem ezt? ti hogy tettetek/tennetek? felek,h elveszitem a legjobb baratomat.. kerlek ne osszatok ki! rohadtul megbantam..

2014. júl. 16. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdd, úgy hogy elnézést kérsz és belátod, hogy hibáztál, tényleg jobb ha elmondod mint ha egy esetleges találkozásnál derülne ki.
2014. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különös nincs ebbe.

Megmondod, hogy nem gondoltad, hogy ilyen jó barátok lesztek, és idősebbnek vallottad magad, mert féltél, hogy egy ilyen fiatallal nem állnak szóba. Én ezen nem akadnék ki, ha vki a legjobb barátom lesz, akkor az nem a kora miatt lesz. Tehát ha úgy érzed, hogy ö se akadna ki (mert gondolom ismered már ennyire), akkor nyugodtan mondd meg neki

2014. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen,tenyleg..es nem is csak a tali miatt zavar,hanem tenyleg pocsek mar. irsz privit h pontosan hogy kene,a leheto "legjobban" leirnom? helyre kell hoznom a szanalmas hibamat
2014. júl. 16. 22:12
 4/7 A kérdező kommentje:
koszii 2.-ik
2014. júl. 16. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Így írhatnád meg neki pl.:Szia!Nagyon sajnálom,hogy hazudtam a korommal illetően.Nagyon megbántam.Azt hittem,hogy nem állnál velem szóba,ha kiderülne,hogy még csak 14 leszek/vagyok.-Ennyi!Egyébként engem nem érdekelne a fiú helyében.Biztos nem fog haragudni!
2014. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi,a biztatast!!! jo fejek vagytok! :) :$
2014. júl. 16. 22:39
 7/7 anonim válasza:
egy pasi ezen nem fog kiakadni,kiröhög és azt mondja gyökér vagy ennyi:DD
2014. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!