Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, mit szólnál hozzá, ha...

Fiúk, mit szólnál hozzá, ha osztálytársad lennék, és neki állnék udvarolni neked? Én 18 éves, jóképűnek mondott meleg srác vagyok.

Figyelt kérdés

2014. okt. 24. 17:05
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Bocsi félre olvastam, úgy értettem, hogy saját magad udvarolnál saját magadnak. :)
2014. okt. 25. 09:49
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

(Nem olvastam végig a kommenteket, biztos h van akinek ugyan ez a véleménye.)


Ha én nem vagyok meleg, akkor full fölösleges a próbálkozás. Az h ezt szépen vagy durván adják a tudtodra az már részletkérdés. Innentől kezdve nem értem a kérdés értelmét. Azt meg nem tudom h a melegek hány százaléka olyan h lehet látni rajta h az...

2014. okt. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nincs ilyen, hogy meleg, bi, meg hetero.

Ez csak egy ócska és olcsó skatulya, amibe a jelenlegi társadalom be akar zárni mindenkit, hogy aztán könnyebben tudja az illetőt az orrába fűzött karikán át karikán hatalom és kiszolgálói érdekének megfelelően vezetni.

Zárt magadat skatulyába, így okozod a legkevesebb problémát.


Senki sem egy nemi szervbe illetve a hozzá tartozó ember nemi jellegzetességeibe szerelmes, hanem egy konkrét személybe.


És én egészen biztos vagyok benne, hogy vallja magát valaki bármilyen kőkemény heteronak, akkor is eltudom csábítani. Mire észbe kap, már régen késő, mert addigra már fülig szerelmes lesz belém.

2014. okt. 25. 10:11
 24/40 anonim válasza:
67%

Azt hittem, hogy ezt csak én gondolom így, de ezek szerint tévedtem.

Ha csak onnan indulunk ki, hogy maga a lélek női és férfi princípiumokból, energiákból áll, és a lélekben megtalálható mindkét minőség, akkor ez az állítás rögtön értelmet nyer.

2014. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nekem kifejezetten bejönne a szituáció, feltéve ha az nem feltünő udvarlás lenne. Az biztos, hogy nem engedném magam először, hogy lássam a kitartást.
2014. okt. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:
100%
Nekem tetszene :)
2014. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Mennyivel jobb volna a világ, ha minden udvarló így gondolná.
2014. okt. 25. 23:22
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan örülnék neki és értékelném a dolgot. :)
2014. okt. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszene, viszont én sem viszonoznám egyből. Ha meg már azt látom, hogy kezded feladni, én is tennék utalásokat, hogy tetszett a közeledésed. :)
2014. okt. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Szóval jó lenne, ha mindenki így udvarolna.

A meleg fiúk is. A melegeknek jóval nehezebb élni egy heterodiktatúrában, ez tény; de ez még egyáltalán nem ok arra, hogy az ember bele süllyedjen a meleg alvilág és defektes klozetkirálynők világába.


És sajnos a heterok többsége sem tud se szeretni se udvarolni, csak hülyítik egymást /álmodoznak és üzletelnek árucikként kezelve egymást.


MINDENKIT KÉREK MÉG EGYSZER NE IROGASSON NEKEM PM-ET!

Bár az első kommentemben már kértem, de tudom nem lapoz mindenki vissza oda.

Kérdésemet nem azért tettem fel, mert bárkivel is ismerkedni akarok.

Elhiszem szimpatikus srácnak tűnök, de én kizárólag a személyes ismerkedésnek vagyok a híve, az elektronikusé nem.


Érdekesség valaki ezt írta nekem többek között: "Habár elég fura lenne, ha heteró lennék, hiszen a legtöbb undorodik már attól is, ha ezt egy fiú csinálja és nem lány."


Na én erre azt szoktam mondani, hogy ha olyan undorító egy fiú test, akkor nyilván az övé is az, nem de? És mégis ennek az élvezésére "kényszeríti" a barátnőjét?


Szóval nem kell hozzá sok ész, hogy rájöjjön az ember, hogy az ilyen szólam, mekkora egy álságos és hazug badarság.


És az is érdekes dolog, hogy nekem sok lány nem tetszik. De azért akadnak kivételek, És ők mind kimondottan értelmes lányok, és úgy néznek ki, hogy ha fényképet mutatok róluk hetero ismerőseimnek, mind egyből majd el csepeg tőlük, hogy ez igen jó nő!


Én homo ős hetero és mégis ni csak van ahol egybe esik az ízlésünk? Hogy lehet ez?


Hogy "undorító" az egy kegyes hazugság, egy mankó, a társadalom átlag embereinek lelkében élő, össze tákolt hazugság viskójuk rájuk ne omoljon.

Mert ugye a heterok legalább 95-a nem tud udvarolni és szeretni. Ha tudnának, akkor nem végződne minden második megkötött házasság válással! A melegek, akik ez ügyben meg a heterokat majmolják, plusz gyereknevelési és egyéb kötelezettségeik hiányában élnek, meg még úgy se.


Miközben arról van szó, hogy ennek az igazságnak az elismerése igen távolra vezetne. Ami undorító, azzal nyilván nem foglalkozunk. Ami nem az, ott viszont el kezdenének kíváncsiskodni. Ez a kíváncsiskodás már be is indult, kongatják is homofóbok a vészharangot, hogy mi lesz itt, ki fog pusztulni az emberiség, stb. A melegség az állatvilágban éppúgy létezik, mint az emberek között, még sem akart még egy faj sem kipusztulni általa. Az egy dolog, hogy Kis Pista Istvánnak fogalma sincs az állatok életéről, de ő azért "tudja", hogy azok mind kőkemény heterok.

Be ismerni azt, hogy hazugság az, hogy undorító; kiváltságot szül; a kíváncsiság egy ponton túl a hagyományos tárdalalmi normák teljes ledőléséhez felugrásához vezethetnek. Többet nem lesz hetero, bi és homo, csak ember lesz. Megszűnt a skatulya, többet nem tudnak az orrodba ilyen karikán fűzve irányítani!

Ennek pedig beláthatatlan következményei lehetnek, és káros is.

Mit is várhatnánk az átlag embertől, ha a saját fennkölt hetero birodalmában, a saját nőjével, a saját háza táján sem tud rendet tenni? Persze ezt a világért sem ismerné be, hiszen akkor a földig lenne sértve a hiúsága és büszkesége. És nagyon sok meleg sem különb, mert ők pontosan ugyanilyenek, csak őket nem tarja semennyire se fenn a társadalmi norma, így sokan frankón elsüllyednek a meleg szubkultúra ingoványaiban.

Ha saját hetero háza táján sem tud rendet tenni, akkor hogyan tudna rendet tenni, ha átmegy a homoba is kíváncsiskodni?

Rá adásul ez a monogámiát is felrúgná, mert mi lenne, aztán a végén mindkét helyen jól érezné magát?

És érzelmi és értelmi fejletlenségével ez előbb-utóbb ez a mai társadalomban bizony afféle Szodoma-Gomorához vezetne.

Azaz a homofóbia valójában nem más: a jelenlegi társadalom a többségi ízlés / biológiai kényszer (utód nemzés) megvalósítására van optimalizálva. Ezt védi - és jól felfogott saját érdekében bizony! - minden áron! Akár embertelen hazugságok és gyűlölet keltés árán is.


Úgy viselkedik, mint egy kutya. A kutya sem azért támad rá, mert olyan erős és olyan igaza van neki. Megugat az mindent, ami ismeretlen neki, mert fél! A kőkemény heterók is azért akarnak orrba vágni mert félnek!

Mitől?

- hát attól egyrészt, hogy a társadalom, amibe birkaként betagozódtak, ne hogy kiközösítse őket

- attól is, hogy vele leomolhat a társadalmat megtartó mankó, és vele aztán tényleg itt lesz a Szodóma és Gomora, egy rakás valóban negatív vagy akár csak hiúságát sértő következménnyel, amivel nem tud mit kezdeni és ráomlik az egész!


De a homofóbia napjai megvannak számolva. Mert hiába is durrog, a társadalom fejlődik, egyre több meleg mert színt válni és követelik a jogaikat.


Nem lehet egy hazugságot végtelenségig a szőnyeg alá söpörni. Előbb-utóbb a társadalom kénytelen lesz az addigi társadalom tartó mankót valami erősebbre és igazabbra cserélnie, mert ha nem teszi meg, tényleg a Szodoma és Gomorra fogja elsöpörni, ami senkinek nem lesz jó.


Szentfazekak szerint ez a világvége lesz; szerintem is, de velük ellentétben szerintem egy szebb, jobb világ kezdete is.


Addig viszont sok víz le fog még folyni a Dunán, és nem lesz ingyen, keményen meg kell fizetnie mindenkinek a tanulóbért, sok sötétségben élő félő ugatása, és sok szabadosságot a szabadsággal összetévesztő randalírozása között.


Mindenek előtt azonban a heteroknak meg kell tanulniuk a saját házuk táján rendet tartani, és semmivel sem kevésbé, sőt néha talán még jobban is, a melegeknek úgy szintén.


Amúgy a homofób téveszméket a biológia tudománya is régen megcáfolta. Okostojás, akinek csak halványlila gőzei vannak róla, hogy mi is az az evolúció, evolúciós tévútnak nevezi. Mert hát "semmi haszna" sincs. Ez egyrészt egyáltalán nem biztos; másrészt meg az evolúció nem az előnyös tulajdonságok fennmaradásáról szól (ugyan már, magyarázza meg nekem valaki, hogy mi előnyöm származik abból, hogy borotválkoznom kell), hanem a hátrányos tulajdonságok kiszelektálódásáról! Tehát mind a túlélés szempontjából előnyös, mind a semleges tulajdonság fenn marad!

Másrészt az élet alapja éppen a diverzitás, a biológiai sokszínűség. Minél diverzebb egy populáció, annál jobb a túlélőképessége.


Hát ez van. Jelenleg ez emberiség technikailag már (még csak???) a 21. században tart, érzelmileg azonban még nagyon sok tagja az őskorban. Ez minden probléma legfőbb forrása.

2014. okt. 26. 10:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!