Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti megtennétek, ha egy barátot...

Ti megtennétek, ha egy barátotok ezt kérné tőletek?

Figyelt kérdés

A barátnőm azt akarja, hogy én írjak az exének, és hívjam el egy helyre, ahol a barátnőm felbukkanna. Az exe nem akar vele találkozni, én pedig mondtam a barátnőmnek, hogy nem hívom el, mert a fiú nem akar már tőle semmit, és túl kéne rajta lennie. Összevesztünk. De én nem akartam a barátnőmmel és az exével benne lenni egy közös konfliktusban... Én sosem kérném ilyesmire egyik barátnőmet sem.

Szemét vagyok? 16l



2014. okt. 24. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy szemét, hanem okos vagy. Én sem kérnék senkit ilyenre, és én sem tenném ezt meg senkinek. Eleve egy felnőtt ember nem kér meg senkit ilyen ügyben, hanem maga intéz valamit ha szükséges. De ha élet-halálról van szó, akkor meg maximum a másik fél szüleit, akik szerették, azok közül választ egyet és azzal beszél és rajta keresztül üzen. Mondom, csak akkor ha valóban élet-halálról illetve ilyen horderejű dologról van szó.


A te esetedben maradj ki belőle. Eleve egy jó és igaz barát ilyenre nem is kéri a barátját.

2014. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves első válaszoló! :) Megnyugtattál!
2014. okt. 24. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit, mert a végén te leszel az aki kavar... ismerős a szitu...
2014. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!