Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért csinálja?

Szerintetek miért csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akinek már sok pasija volt,de nekem még nem volt és ha tetszem egy fiúnak akkor valahogy mindig ő akar a feltűnőbb, a szimpatikusabb lenni. Az összes fiú ügyembe beleavatkozik, mintha ő akarná irányítani a háttérből az egészet, akkor is ha csak barátilag tekintek az illetőre. Neki folyton mindent tudnia kell a kapcsolataimról, ha tőlem nem tud meg semmit akkor a fiúnál puhatolózik. Mindig úgy beszél, mint aki mindent tud a másikról (fiúról), közben rájöttem már, hogy nem is tudott semmit csak úgy adta elő (kikövetkeztetve a dolgokat)és a reakcióimból építi fel magának a képet, hogy hányadán is állok az aktuális fiúval. Eddig nem éreztem a hatását, hogy segíteni akart volna és tényleg nem értem, hogy mért csinálja, mert pl most is van barátja és tudja, hogy nekem még nem volt és mennyire szeretnék.

2014. okt. 26. 00:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Erősen domináns valaki, nem szándékosan akar kicseszni veled, ilyen a személyisége.

Próbáld meg konkrétan megkérni, hogy ne tegye, hátha megért téged.

2014. okt. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!