Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek? Velem lenne a...

Szerintetek? Velem lenne a baj? (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Ált.isk. ballagós vagyok, 5. osztályt már új iskolában kezdtem. Vannak 'barátaim', de valahogy nem érzem magam odatartózónak. Van egy 'legjobb barátnőm', vagy valami olyasmi. Állítólag én vagyok neki is a legjobb barátnője, de valahogy nem érezteti velem eléggé hogy fontos lennék neki. Iskolaváltás előtt neki volt egy legjobb barátnője, mindent megbeszéltek egymással, de jöttem én. 5-6.-ig osztályig nem is volt semmi baj, de 7-8.-ban egyre többet vannak együtt megint, úgy érzem mára már csak pótlékként vagyok jelen. Persze addigra neki is lettek új legjobb barátai, (megjegyzem.: Nem nagyon a szívem csücske, mivel- Lefeküdt a barátjával 14 évesen, cigizik, hazudik a szüleinek, barbie babára sminkeli magát, oktalanul vagdossa magát... stb). Tehát, most megint 'együtt' vannak, folyamatosan rá akarja beszélni mindenféle hülyeségre (pl.:sminkelje magát,+ ugrik minden szavára..stb). Nos, mivel nekem nem tetszik ez, ezért szóltam is neki, de szóra se méltatott. Lehet hogy én reagálom túl, de eléggé bánt a dolog. Egy szemét dögnek tartom magam már az elejétől kezdve, hogy miattam szakadt meg a barátságuk. Mostanában eléggé szótlan vagyok, pesrze odajön megkérdezni hogy mi a bajom, miután vagy 4 ember megkérdezi előtte, s utána megy is visza hozzá. De persze szerintem én reagálom túl, hisz egy önző dög vagyok, aki semmit se érdemelne meg. Ha összegyűlik az osztály egy helyre beszélni, rendszerint hallgatok, magányosnak érzem magam, na persze nem mintha szólnának hozzám. Tehát: Kiba**o*t magányosnak érzem magam, 'barátaim' már nincsenek, s egy dög vagyok. (Kicsit olyan vegyes lett, de remélem ki lehet rajt igazodni,elírásokért bocs, éjfél van.) Vélemény?

2014. okt. 27. 00:21
 1/5 A kérdező kommentje:
+ Mostanában mindig egyedül vagyok, mert megszerettem a magányt, bármennyire is furcsán hangzik, de persze a többiek máris belekötnek, hogy miért vagyok ilyen antiszociális, miért nem tudok velük lenni, mire röviden annyit válaszolnék, hogy utálom a társaságukat, de persze ehhez sincs merszem.
2014. okt. 27. 00:27
 2/5 anonim válasza:

Ne így állj hozzá a dolgokhoz. Egyáltalán nem vagy dög.. Én is jártam hasonló cipöben. Nem te vagy a hibás azért, mert neked fontos a barátságotok és nem szereted ha tojnak a fejedre. Én is ilyen vagyok, és nekem is nehéz, mert mindig én vagyok az, akinek fontosabb a másik.

Ha gondolod írj privit és beszélgethetünk. :)

15/L

2014. okt. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tarnai ***** válasza:
szerintem tanulj, ezek nem lesznek problémák 10 év múlva. ha most a dolgodra koncetrálsz, később 1000x visszajön.
2014. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, 2-es, remélem nem baj ha írok.
2014. okt. 27. 17:54
 5/5 tarnai ***** válasza:
Nem baj ha írsz.
2014. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!