Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek volt már hasonló ha...

Veletek volt már hasonló ha igen hogy vegződött?

Figyelt kérdés
Azóta ismerem mióta az eszemet tudom. Kiskorunkban ngyon jőban voltunk, Aztán amikor 6 évesek lettünk ők elköltöztek Pestre. Aztán 6 év múlva visszajöttek. Újra együtt voltunk minden jó volt, mindent megbeszéltünk egymással. Aztán elköltöztek kicsit messzebre, egy másik lány közelbe, utána bár állítja hogy nem a másik lány fontosabb lett már neki mondott el dolgokat, nekem szinte semmit, amiket régen velem csinált azt már vele csinálta. Már velem lenni se akart szinte. Aztán nagyon sokszor veszekedtünk, de mindig ki akart békülni, én sose de valahogy mindig kibékültünk, de csak ott van azaz űr a szívemben úgy erzem hogyha még mindig pesten lenne én pedig távol tőle. Most szünet van, eddig nem keresett bár én se őt. Es nagyon hiányzik, prőbálom elfelejteni, de nem megy bármit is tesz teszek ő lesza legjobbbarátom, annyi mindenen át entünk, ez hogy hat évig 176 kmre voltunk egymástól, ezt is kibírtuk, de akkor ezt mért nem? Hogyha ,egtalálja a kérdést tudom hogy tud i fogja hogy ez a kérdés rólunk szól, de azért felteszem

2014. okt. 27. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem tudok mit tanácsolni. :( Ezt vele tudod csak megbeszélni.
2014. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Luna Wolf válasza:

Nem tud veled lenni. Ez neki is fáj. Van valki mellette aki egy jó barát és meg tudja osztani vele személyesen a dolgokat. Rád emlékezteti ő. Hiányzol neki, és ezt te is jól tudod. Nem akar téged sohasem elveszíteni! Mindig ott lesztek 1másnak, bármekkora is a távolság! <333 Számíthattok 1másra. Írj neki! Akár levelet! Az nagyon aranyos. :)


Ha kérdeznéd: Félek , hogy pár hónapon belül ez lesz a bajom

2014. nov. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!