Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 23 éves lányként hogyan...

23 éves lányként hogyan tudnék barátokat találni?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen, ilyen korban már mindenkinek van baráti köre. Nem rég költöztem fel Bp-re, már dolgozom, de senkit nem ismerek itt.

Moziba, sétálni, közös programokhoz keresnék barátokat vagy csatlakoznék baráti társaságokhoz. nagyon rossz, hogy nincs senki. :S A régi barátaimmal tartom a kapcsolatot, de a távbarátság nem az igazi, hiányoznak a közös programok.


2014. okt. 27. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én simán elmentem egy olyan helyre ami tetszik, esetemben ez egy rock kocsma volt, 1 óra múlva már nem voltam egyedül, máskor is elmentem, idővel már az egész kocsmát ismertem, és sose voltam egyedül, lettek barátaim, párom.

De egy barátnőmet meg a neten ismertem meg, egy fórumra írtam hogy keresek valakit aki eljönne vele XY koncertre és írt is egy lány aki szintén egyedül ment volna, azóta együtt járunk koncertekre, fesztiválra, meg minden hasonló. SZóval nem olyan nehéz ismerkedni.

2014. okt. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak 19 fiú vagyok.

Nehezen bízom meg más emberekben, sokat gondolkodok, és mivel koleszos (haverok messze laknak) vagyok, így a szünetekben szét unom a fejem.

Lehet hogy akkor bejelentkeznék nálad.

2014. okt. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia,


És barátságot szeretnél vagy többet? Beszélgethetünk és ha vannak közös dolgaink akkor csinálhatunk programokat Bp-n. :)

2014. okt. 28. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem sincsenek barátaim de nem is akarok és meg van rá az okom
2014. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!