Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha nincsenek...

Mit csináljak, ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lettem kilencedikes, de az első héten beteg voltam, úgyhogy mire oda mentem a második héten már mindenki szerzett barátokat, rám meg nem igazán voltak kíváncsiak. Senki sem bunkó hozzám/ sőt igazából nem is nagyon szól hozzám senki. Pedig sosem volt bajom az ismerkedéssel, általában nyitott vagyok és az általános iskolában is sok barátom volt, akik jófejnek tartanak, de most valahogy furának érezném ha odamennék valakikhez és azt mondanám, hogy "Helló, bocsi, befurakodhatok közétek? Én vagyok az új barátotok". Szerintetek mit csináljak?

2014. okt. 30. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkoznék veled. Jófejnek tűnsz.
2014. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon hízelgő, de egyenlőre az osztályomra gondoltam :)
2014. okt. 30. 17:42
 3/4 anonim válasza:
Szerintem keress egy csoportot/"klikk"-et akikkel egy az érdeklődési körötök és nyugodtan szólj bele, ha tényleg értelmes amit mondassz és nem egy nem odaillő szöveggel állsz elő amiből érződik az, hogy kétségbeesetten szertnél barátokat szerezni akkor felfigyelnek rád és lehetőleg máskor ki is kérik a véleményed.
2014. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont ettől félek, hogy valami kétségbeesett idegen betolakodónak tekintenének, tudom, hülyeség, mivel még négy évig osztálytársak leszünk.
2014. okt. 30. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!