Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A problémám az, hogy egyedül...

A problémám az, hogy egyedül vagyok sokat. Nincsenek barátaim 27éves vagyok. Mit csináljak, hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
Hol lehet barátokat szerezni,ha valaki munkanélküli és egyedül van otthon,és már nem jár iskolába?

2014. okt. 16. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van hobbid? Valami, ami altal lehet kozosseget talalni? Neten is biztos sikerulhet forumokon akar.. Munkahelyet, ha talalsz, az is egy jo kiindulasi pont az ismerkedeshez. Regi baratokkal, ismerosokkel feleleveniteni a kapcsolatot esetleg? Osztalytalalkozot szervezni, vagy ilyesmi.

Nekem konnyen megy az ismerkedes, baratkozas, altalaban, de nemreg kulfoldre koltoztem, ugyhogy itt a nullarol kellett kezdenem, de mar alakulgat a tarsasag (lakotarsak, kollegak, couchsurfing talalkozok altal :))

Sok sikert!

26/N

2014. okt. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2014. okt. 16. 12:29
 3/11 A kérdező kommentje:
Hobbim a sakkozás.Edzés otthon.
2014. okt. 16. 12:29
 4/11 anonim ***** válasza:
BeIratkozhatsz egy nyelvtanfolyamra például, vagy akármilyen tanfolyam is megteszi. Szerintem az ilyesmi nagyon jó közeg és alkalom ismerkedéshez is és még az álláskeresésben is segíthet adott esetben.
2014. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy egy sakkpartiban benne vagyok egyébként, de azt hiszem nagyon szar.l sakkozom. :D 32f
2014. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Keress egy klubot, ahol sakkoznak, ott biztosan megismersz másokat.

Vagy jár el sportolni, ott is könnyen lehet új ismerősöket találni.

Vedd fel a kapcsolatot a volt osztálytársaiddal, akik a közelben laknak.

2014. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
önkéntes munka szerintem ez a legtutibb. Ráadásul, mivel munkanélküli vagy, idődből is kitelik.
2014. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Na akkor sakkozunk én is szeretek még versenyeken is voltam. F28
2014. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó hogyan sakkozzunk?Van egy sakktáblám otthon.De már ezer éve nem játszottam,lehet,hogy te fogsz nyerni.
2014. okt. 16. 14:14
 10/11 anonim ***** válasza:
És merre laksz?
2014. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!