Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől válik egy felnőtt emberré?

Mitől válik egy felnőtt emberré?

Figyelt kérdés
nnem mikor, mitől!

2014. okt. 31. 11:41
 1/6 A kérdező kommentje:
A valakit kihagytam(bocsi).
2014. okt. 31. 11:52
 2/6 anonim ***** válasza:
nem azt akartad kérdezni hogy mitől válik egy ember felnőtté? :D vagy lehet csak én nem értem a kérdésed..
2014. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
emberré attól válunk hogy annak születünk :) a kérdésed alapján :)
2014. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt nem válik emberré, hisz eleve embernek születik.
2014. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

A válaszolóknak sem a legjobb a szövegértése. A kérdező írta, hogy kihagyta a "valakit", szóval a kérdés: Mitől válik valaki felnőtt emberré.

Ilyenkor 2 lehetőség van:

-Adsz egy idegesítő választ amiben a helyesírását kritizálod és semmit nem segítesz ezzel a kérdezőnek.

-Adsz egy normális választ


Én az utóbbit választom.

Attól, hogy már ismeri a világot. Felismeri az embereket, feltűnik neki ki barátkozik vele érdekből és ki nem, tudja kivel, hogy kell bánni, mert találkozott már annyi emberrel, hogy tulajdonságaik alapján kiismerje őket. Nem gyerekes. Ha lát egy gombot, nem nyomja meg, vagy nem vesz fel valami fénylő tárgyat (16 évesen voltak ilyen ismerőseim). Képes önálló döntéseket hozni, elvan tervezve az élete, nem azon gondolkodik miután végzett az egyetemen, hogy: "Na most mihez kezdjek?"

Képes megtalálni mindenben a kitérőt, nem csak az Igen/Nem verziót látja, mindig előre gondolkodik, szóval nem ilyen YOLO.

Lehet egy túl életrevaló embert jellemeztem, de nekem ez számít felnőttnek.

2014. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Felelősség. Ennyi.
2014. nov. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!