Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is probléma, ha...

Szerintetek is probléma, ha az idősebbekkel jobban kijövök, mint a velem egyidősekkel?

Figyelt kérdés

Nem nagyon barátkozom korombeliekkel.Persze osztálytársak ott vannak, de közülük is 2 aki "érettebb" a többivel csak köszönőviszony ,meg napközben pár szót váltunk és annyi.Kevés barátom van, még kevesebb akivel személyesen is tudok találkozni, és mind 19-20 éves, meg még páran idősebbek is.Velük jól kijövök, napi szinten beszélünk, néha csinálunk közös programokat, mindig van valami téma.Velük meg lehet beszélni komolyabb dolgokat normálisan, mert ők már komolyabban kezelik, míg a korombeliek vagy lesz*rják vagy elhülyülik.

Mindenki megszól, hogy ha ilyen komoly vagyok, akkor nincs gyerekkorom stb.Pedig nem így van.Tudok hülyülni én is (közelebbi ismerőseim könyvet írhatnának annyi hülyeséget csináltam), csak nem viccelek el mindent.Pl. Ha valakinek szerelmi mondandója van, megpróbálok neki segíteni, vagy vigasztalni ha olyan a helyzet, nem pedig elintézni annyival hogy "Nem mindegy?Megdugtad oszt cső legyé' má' túl rajta."


Miért probléma mindenkinek, hogy idősebbekkel jobban kijövök??


16/f



2014. aug. 6. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem baj. :)

Mostanra kb kijövök a korosztályommal, de jobban szeretek idősebbekkel lenni. Nem menőségből. :) S igazából ritkán fogom fel, hogy hány évesek. Azaz, oké elmondják, aztán később eszmélek rá, hogy jé milyen idősek hozzám képest. Szóval nem baj. Ha valakit ez zavar, azzal ne törődj. :)


Ezt úgy mondom, hogy nekem is van huszonéves nagyon jó barátom. :)


14/L

2014. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 shoona:D ***** válasza:
ez csak a te érettségedet bizonyítja,ez egyáltalán nem baj,ráadásul jól is jöhet mert meg tudsz beszélni velük olyan élethelyzeteket amit ők már átéltek,több élettapasztalatuk van
2014. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem probléma, csak a korodbelieknek furcsa. Nem baj, ha érettebb vagy. :)

Én 24 éves vagyok, de a 40 esekkel jövök ki igazán (meg azokkal akik már közelítenek a 40-hez).

2014. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem, csak az emberek többsége csőlátású.


van egy ilyen szokás, hogy mindenkinek a saját korában kell ismerkedni, mert másokkal úgysem érzi jól magát, meg ciki ha olyan emberekkel ismerkedsz, akik nem olyanok mint te. legyen az más nemű, más zenei ízlésű vagy akármi.


az emberek többsége ostoba, ne vedd komolyan őket. nem érzik, vagy csak irigykednek, mert te lazábban éled az életed, mint ők. aki már fiatal korában beszél idősebbekkel, annak az értelmi szintje sem ragad le az átlag tizenévesek szintjén, és 30 évesen nem lesz olyan, mint egy nagyranőtt gyerek.

2014. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megnyugtat, hogy csak a környezetem ilyen kritikus.

2014. aug. 7. 11:48
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ez abszolút nem probléma,képzeld,én is ebben a cipőben járok,csak én inkább a 30 körüli felnöttekkkel értek szót.Én nemhiszem,hogy ez baj lenne,csak annyi fog veled történni,hogy napról-napra rájössz mennyi györér él körülötted,és milyen kevés az értelmes ember a fiatalok körében. :)
2014. aug. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én megsúgom neked, hogy 16 évesen a 40-50 körüliekkel jöttem ki a legjobban.... Ez nem ciki sőt légy rá büszke mert ahogy telnek az évek annál gyökerebb a társadalom... Sok dolgot pl: Rákosi időszakot ezektől az öregektől tudom, hogy milyen volt, beszéltek nekem pufajkásokról stb. Na a lényeg az, hogy jól teszed.
2015. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!