Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ez gáz? Jogosan "akadtam"...

Most ez gáz? Jogosan "akadtam" ki vagy nem?

Figyelt kérdés
Utálok felesleges harmadik lenni. A barátnőmmel kissé messze lakunk egymástól,és mondta,hogy találkozzunk. Én fogok hozzá elmenni Debrecenbe. Kérdezte,hogy nem-e baj ha hozza a barátját is? Énmeg mondtam neki,hogy jobban szeretnék ketten lenni vele,beszlgetni,röhögni,beülni valahova. Ha a pasija is jönne egy idő után tuti egy felesleges harmadik lennék a társaságba. Kicsit rosszul esett neki,pedig nem ez volt a célom. Hülye lennék? 20/L
2014. nov. 1. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen jogosan akadtál ki. ha a barátnőd, akkor meg kéne értenie és bele kéne képzelnie magát a te helyzetedbe. elhiszem, hogy most nagyon dúl a szerelem a barátjával, de talán 1 napig ki fogja bírni nélküle.
2014. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Barátnői talihoz felesleges a barátja, kibírhatná addig nélküle. Úgy nem lehet fesztelenül beszélgetni.
2014. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan!


Hiszen nem azért utazol el,hogy 3. legyél.


Volt egy ilyen időszak a legjobb barátnőmnél,hogy a pasiját hozta a közös találkozókra.Bár mi nem laktunk messze,csak sokat lógtunk együtt. Aztán idővel meguntam,hogy felesleges 3. vagyok.Mellesleg nem tudtunk normálisan sem beszélni,mert ott volt a pasija. Egyszer hazudta nekem,hogy nincs a pasival ketten leszünk.Erre megláttam,mondom kössz hogy az igazat mondtad.Akkor telt be a pohár és mondtam,hogy én kettesbe akarok vele találkozni,beszélni nem pedig úgy,hogy x is ott van. Nem érdekelt,hogy x is hallja helyeselt,mert ő se szerette,hogy én mindig ott vagyok,amikor meg a szerelmével akar lenni. Barátnőm meg azt hitte így jó lesz.Utána szerencsére történtek változások.Bár x is meg én is utalgattunk,hogy ez a 3-as találkozó nem mindig jó. De barátnőm nem fogta az adást,kerek perec a szemébe kellett mondanunk,hogy nem jó ez így.

2014. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az mindig a konkrét emberektől függ, hogy jól megvagytok hárman vagy valaki felesleges harmadiknak érzi magát. Mellesleg két lány, egy pasi felállásnál sokkal valószínűbb, hogy a fiú fogja feleslegesnek érezni magát a csacsogásotoktól, minthogy te fogsz kilógni. A helyedben egyszer mindenképp kipróbálnám, aztán ha nem érzem jól magam így, legközelebb megkérném a barátnőm, hogy inkább csak kettesben csináljunk programot, vagy hívjanak egy negyedik embert is. Egyik legjobb barátnőm férjnél van, sokszor csinálunk programot hármasban is, és sosem éreztem felesleges harmadiknak magam.
2014. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jogos.Ha ennyire messze vagytok egymástól,tényleg nem nagy ár egy napot nélkülözni a barátjával egyszer-egyszer,főleg ha hozzá közelebb lakik.
2014. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

14:47-es vagyok


14:49-nek.

Nálunk inkább a pasi befolyásolta az egészet. A találkozó kb 1 órájában én sem éreztem magam feleslegesnek,de utána egyre jobban kezdtek csak egymással foglalkozni,tény,hogy friss szerelem volt.Lehet azért.

De pl jelenleg van egy másik párja,akiről írtam fent az régen volt. Vele pl nem érzem ezt,voltunk bulizni is együtt.Meg sokszor hagyja,hogy csak mi barátnőmmel beszélgessünk,de ő is szokott érdeklődni,beszélgetni. Szóval vhol a felek a hibásak.Ki mit tart tiszteletben.

2014. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jogos. A barátjával gondolom, mindig együtt lehet. Ha te direkt elutazol hozzá, akkor szakítson rád normálisan időt.
2014. nov. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogosnak tartom, ezek engem is mindig feldühítenek, pláne ha utaznék is emiatt. Nem is értem, minek ennyire erőltetni az ilyet, vagy te érzed magad 3. keréknek vagy éppen a barátnőd pasija fogja rosszul érezni magát, mert nem tud hozzászólni annyira a közös témákhoz. Már ha tudtok olyan fesztelenül beszélgetni hármasban is. Engem nagyon zavart, ha elhívtam barátnőmet, hogy a komolyabb családi problémáinkról beszéljünk erre hozta magával a pasiját is. Hiba vannak együtt, nem lesz automatikusan a barátom a srác, a személyes dolgaim meg nem tartoznak mindenkire és nem szívesen tárgyalom meg mindenkivel.
2014. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem te lennél a felesleges harmadik, hanem a pasi.
2014. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!