Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasim nem tud viselkedni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim nem tud viselkedni az én munkahelyemen. Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Néha ő hamarabb végez, bejött ma is meglátogatni. Ez kedves tőle de kb. azt várja el hogy úgy ugorjak a nyakába mint otthon ha hazajön. Én egy diszkrét szájra puszi után folytatom a dolgom de ezen meg megsértődik hogy miért nem ölelem meg és adok nyelves csókot. Nem érti meg hogy ezt nem lehet. Nem illik mások előtt, ez a munkahelyem és nem az ágyam. Mind ezt elmondtam neki de durcázik mindig mint egy nagy gyerek. Hogyan világosítsam fel még ennek a jelentőségéről vagy bennem van a hiba?

2014. szept. 18. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ellenkezőjét akarja. Mindenki előtt megmutatni míg te nem. Te helyesen gondolkozol a barátod hülye.
2014. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Végy ki egy szabit, menj be a munkahelyér, és nyomulj rá. Erőszakoskodj, h adjon nyelves puszit. Lehet, h felébredne.


Amúgy igazad van, de ha ennyit nem ért meg... elég gáz.

2014. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"-rs válaszoló, szerintem a srác ezt imádná :) (Magamból indulok ki.) Kollégák előtt mekkora lenne már :):):)


Ja a kérdezőnek meg annyit tudok esetleg javasolni, hogy kárpótold otthon, és próbáld meg úgy elmondani neki, hogy most itthon vagyunk, még ezt is lehet, de a munkahelyeden meg tabu. Talán, ha meg nem is érti, de kárpótolva lesz és nem durcizik...

2014. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg még annyit tehetsz, hogy beszélsz a főnököddel vagy valakivel, hogy elég egyértelműen szóljanak be a pasidnak, hogy te dolgozol, ne tartson fel, ne itt csináljátok azt, ami a hálószobába való. Talán akkor ő is felfogja, hogy ez nem ellene irányul, csak alapvető intelligens viselkedés.

Bár szerintem ha ezt a helyzetet vázolod egy 14 évesnek, még az is megérti...

2014. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló egy tipikus idióta, ne menj le a másik szintjére, hogy szembesítsd azzal, hogy ki is ő. Ugyanis ezzel nem tükröt tartasz, hanem teljesen átlátszó üveget.


Ha nem tetszik, amit a másik csinál, ne viselkedj már pont úgy.


Szerintem döntsd el, hogy mennyire tartod magad, hogy mit is akarsz az életedtől. Gondold végig (ettől a dologtól függetlenül is), és utána határozd el, hogy milyen férfit szeretnél magad mellett.


És dönts.


Most életed legjobb tanácsát kaptad. A többi mellébeszélés.

2014. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 HotChoc ***** válasza:
100%

"Kárpótlás"? Mire föl?


Kérdező, ne hagyd magad érzelmileg zsarolni. Teljesen helyesen gondolkodsz, valóban illetlenség mások előtt ilyesmit csinálni, hát még a munkahelyeden. Mondd el neki, hogy ha nem tetszik az ottani módi, nem kell bejárnia hozzád, majd otthon üdvözlöd úgy, ahogy szeretné.

2014. szept. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen minden kedves válaszolónak. Nem fogom hagyni magam!
2014. szept. 19. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!