Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek nincsenek barátaik? Vagy olyan aki nehezen illeszkedik/illeszkedettbe, iskolába/munkahely/ujj közösség?

Figyelt kérdés
Esetleg lenne olyan aki szívesen beszél arról , hogy miért nem megy neki? Vagy ha valaki megoldotta ezt a problémát akkor az hogyan?
2014. nov. 3. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Barátom nincs, soha nem is volt. Viszont beilleszkedéssel sosem voltak problémáim, gyorsan megtaláltam az emberekkel a közös hangot.
2014. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És nem visel meg hogy nincsenk barátaid?
2014. nov. 3. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim, de beilleszkedni képes vagyok.
2014. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Néha jól jönnének, de megtanultam a saját lábamon megállni. (2-es vagyok)
2014. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És sose gondolkoztatok , hogy miért van ez ? Soha nem vágytatok arra , hogy valakivel jó barátságot kössetek? El menni együtt valahová? Mozi,buli stb.? Megbeszélni valakivel a dolgokat?
2014. nov. 3. 18:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálam speciel azért van, mert képtelen vagyok lelkileg közel engedni embereket, pedig könnyen ismerkedek. Van pár ismerősöm, akiket tényleg nagyon kedvelek, megbízok bennük és ez kölcsönös. De mégsem nevezném őket barátoknak, mert általában csak munkával, sulival kapcsolatos dolgokról beszélünk, vagy olyan témákról, ami mindkettőnket érdekel. A problémáimról fogalmuk sincs.

Ez engem nagyjából kielégít, nem vágyok egy komolyabb barátságra.

Elmenni valahova haverokkal is el lehet, de egyébként én keveset mozdulok ki.

A komolyabb bajaimat, dolgaimat harapófogóval sem lehetne kihúzni belőlem, esetleg csak írásban. Ilyen magánéleti téren is elég zárkózott vagyok, sőt stresszel, ha valaki, akár jóindulatból is kérdez róla. Tehát nem hiányzik, hogy megbeszéljem a dolgokat.

2014. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, miért viselne meg? Nem tudom milyen az ha lenne, így hogy hiányozhatna az, amit nem ismerek? Már hozzászoktam évek alatt az egyedüllétekhez. 1-2 netes arctalan és névtelen emberrel jól elbeszélgetek ideig óráig azt annyi. avagy a munkatársakkal is megvan a beszélő viszony napi 9 órán keresztül, az több mint elég!


" hogy valakivel jó barátságot kössetek?"


Ez nem így működik. Nálam a barátság alapja a kölcsönösség és a bizalom, ez meg idő alatt épül ki, és gyorsan el lehet játszani, ahonnan nincs visszaút.


"El menni együtt valahová? Mozi,buli stb.?"


Bulizni nem járok, soha nem is jártam, mozifilmekre sajnálom a pénzt, inkább megnézem itthon. Ahova meg nagyon akarok, oda elmegyek egyedül.


"Megbeszélni valakivel a dolgokat?"


Megbeszélem magammal a dolgaimat. Többieknek meg semmi köze a privát szférámhoz.

2014. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia kérdező!=) én is új barátokat keresek... te milyen idős vagy, ff vagy nő, helyileg hova valósi? Én bp., 25 és nő
2014. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Utolsó: 19L vagyok :)
2014. nov. 4. 18:36
 10/10 anonim ***** válasza:
szociális fóbiám miatt. most már a szorongást legyűrtem valamennyire, de még mindig görcsös vagyok, leblokkolok, nem jut eszembe semmi, nem tudok önmagam lenni. Mindenkinek rossz lesz a kedve körülöttem. mindenkiből csak elveszek.. így nem lehet élni :( én próbálom, hogy ne így legyen, jól is éreztem magam, de mégis mikor vele szeretnék lenni, úgy érzi, hogy ráakaszkodom, lehúzom, bántom... mindenkivel ez van előbb-utóbb. hányingerem van magamtól :SSS :(
2014. nov. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!