Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illendő-e ajándékkal kedvesked...

Peston kérdése:

Illendő-e ajándékkal kedveskednem a kollégáknak, ha búcsúzom?

Figyelt kérdés

Mai napon dolgozom utoljára, 1,5 évig voltam irodán (közfoglalkoztatásban, azért ilyen rövid idő), és eléggé összeszoktunk itt az irodában hárman. Most mind a ketten megleptek egy kis ajándékkal. Délután lesz ugyan egy kis összeülős, eszem-iszom-beszélgetünk program, de ott viszont az egész folyosónk jelen lesz.


Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor szerintetek illik nekem is meglepnem Őket egy kis aprósággal? Mert most koccintottunk, kínáltam süteményt, de nem tudom, hogy ilyenkor illik-e esetleg valami kis ajándékkal kedveskednem nekem is?



2014. aug. 15. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
a bucsuajandekot a maradok szoktak adni a bucsuzonak, nem forditva... suti, ropi, kola mehet, de ajandekot en biztos nem vennek.
2014. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:

"most koccintottunk, kínáltam süteményt"


ez így teljesen rendben van

2014. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. aug. 15. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!