Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mosonmagyaróvárra költözők!...

Mosonmagyaróvárra költözők! Rajtam kívül van itt más is, aki nemrég költözött a városba?

Figyelt kérdés

Pár hónapja élünk Mosonmagyaróváron a barátommal. A város maga nagyon tetszik,de nem érzem még teljesen a "magaménak". Úgy tudom elég sokan költöznek ide, a határ közelsége miatt, ezért gondoltam felteszem ezt a kérdést, hátha más is hasonló cipőben jár :)


Te is nemrég költöztél ide? Mennyire tudtál beilleszkedni? Hogy tetszik a város?



2014. nov. 5. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
tudod ki költözne oda
2014. nov. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszodat kedves első:D


"Úgy tudom elég sokan költöznek ide, a határ közelsége miatt, ezért gondoltam felteszem ezt a kérdést, hátha más is hasonló cipőben jár"


Nagyon sokan költöznek ide, és átjárnak dolgozni Ausztriába. De lényegében nem hiszem, hogy Neked szólt volna a kérdés. Azért köszi, hogy válaszoltál, mosolyt csaltál az arcomra:)

2014. nov. 7. 17:19
 3/6 anonim válasza:

Egyetértek az első válaszolóval..

Sajnálom, hogy ide születtem, ebbe a városba. Ha tehetném soha nem jönnék vissza

2015. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Én mindig is itt laktam. Az előző kettő szimplán ostoba. Nem látják a fától az erdőt. Ha szidják Óvárt, menjenek költözzenek Ózdra. Meglátjuk, hogy változik majd a véleményük.
2015. jún. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jó pár hónap eltelt, mióta kiírtam kérdésem.


Egyet értek veled utolsó, és most már én is kijelenthettem megszerettem a várost:) Nekünk maximálisan bejött az ideköltözés.

2015. jún. 9. 14:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülök! :)


(az utolsó )

2015. jún. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!