Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nevezhetem-e még ezek után...

Quasar07 kérdése:

Nevezhetem-e még ezek után legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Egyre jobban kezdem utálni a 'legjobb barátnőmet'..

Eleve két legjobb barátnőm van, az egyikkel 10, a másikkal 4 éve vagyunk jóban. Ezért is a kapcsolatunk még frissnek mondható.

Elég erős jelleme van. Mondjuk ki bunkó és sokan utálják. Persze van rengeteg jó tulajdonsága, de talán annál is több rossz. Nagyon ragaszkodó volt eddig, ezért rajta kívül nem is volt több barátom nagyon. Kissé háttérbe szorított, amúgy is elég visszahúzódó vagyok.. Ő mindenből jó, kitűnő tanuló. Régebben a fiúk is mindig őt vették észre először, de mostanában ez már nem így van. Nem is olyan túl szép, inkább a jellemével tűnik ki, na meg a viselkedésével. Bosszúálló, és visszavágó típus. Először úgy tűnt hogy jót akar nekem , később amikor kicsit felnyitották a szemem ráhöttem, hogy csak megaláz és beéget. Sokszor éreztem magam kellemetlenül miatt, a lenéző stílusáról nem is beszélve.

Mindig piszkál a tanulásom miatt.. 4es , 5ös tanuló vagyok, de mélységesen megbánt amikor azt mondja szemrehányóan a többiek előtt ''tanulni kéne, meg béna vagy, meg magadra vess , ez már szánalmas, az önsajnáltatás neked is megy'' stb..

Ráadásul már a saját szülei előtt is megaláz, de persze, ők ilyenkor nem szólnak rá.

És még számtalan dolog, de nem szeretném ide kiírni.. Valaki privátban? Tanács kéne S.O.S!


2014. nov. 6. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
és ez a legjobb barátnőd? ... akkor milyen az, akivel nem vagy jóban?
2014. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Atya eg. Ez nem baratno. Kuld el a pic.saba!
2014. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ismerős. Ugyanez van. Ha jól érzed vele magad, maradj vele, én ezt tettem. Ha nem, hagyd ott...
2014. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!