Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? A saját életem...

Mit tegyek? A saját életem nehezítsem, vagy rugjak bele egyet én is?!

Figyelt kérdés

a barátnőm (mármint csak a barátom, lány vagyok) egyszerűen kikészít. eddig nem tűnt fel ennyire, de most már teljesen világos, hogy érzelmi zsarol. először is szerencsétlent mindenki rugdossa. mióta ismerem a barátságunk kb annyiról szólt , hogy én bástyaként védtem, kihúztam az addigi életéből. emiatt rengeteget veszekedtünk, rengetegszer okozott fájdalmat, (valószínűleg ő okozta eddig a legtöbbet) volt hogy egy évig nem beszéltünk egymással. aztán kibékültünk, ( közben sulit váltottam) de nem változott semmit. ugyanaz a hideg lány maradt aki volt. régen talán valamivel jobb volt, de mostmár semmit nem "kapok" ettől a kapcsolattal. aztán most féltékenység mániáa lett. felhívom erre elkezd inekem mondani, hogy az anyját nem érdekli, és az egész osztálya utálja, és még engem se érdekel stb.

erre mit mondjak??!közöljem vele, hogy bocs én se vagyok rád kiváncsi? vagy húzzam húzzam, míg bele nem őrülök?

MIT TEGYEK?!?!?



2014. nov. 8. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A kulcsmondatot te magad írtad le: Semmit nem kapsz a kapcsolattól. Nem kell belé rúgnod, el lehet ezt szépen mondani, amiket leírtál, h észrevegye egyáltalán, h ő panaszkodik, de azt soha nem kérdezi, te hogy vagy? Energiavámpírnak tűnik, de egy próbát megér, h beszélgess vele, és ha nem próbál változtatni vagy még ő sértődik meg, vedd le róla a kezed.
2014. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki normálisan, hogy ennek már így nincs értelme. Lehet hogy egy darabig haragszik, aztán utána visszavesz. De ha otthagy örökre azzal sem vesztesz semmit igazából egy ilyen embernél.
2014. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vèlemènyem szerint tekintsd vissza a barátnőd èletèbe mèg amikor nem ismerted!ès tedd fel a kèrdèst magadnak!-voltak neki igaz ,barátai?társasága?eljárt bulizni olyan emberekkel akiknek kedvelte a társaságját?esetleg másoknak milyen vèlemènyük van a barátnőd viselkedèsèről?A leírtak alapján nem sok jó!Gondolj bele ,hogy te menyiszer segítetèl neki,áltál melete,ès ő mèg ezt sem tudja èrtèkelni?!Ő egy ilyen ember, ès ezen tesem tudsz változtani!vagy folytatod ezt a barátságot ès akkor èlvezed az edig megszokot körülmènyeket,ès idővel majd csak azon kapod magad hogy kihasználtak ès neked is bizony jó eset volna egy kis oda figyelès...vagy hagyod hogy folytassa azt amit edigis csinált persze egyedül...ugysem tudod megváltozatni!szerintem keres olyan embereket akik megèrdemlik ès megbecsülnek egy ilyen barátot mint te!ő pedig boldoguljon ahogy tud...
2014. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!