Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondunk az ilyen barátnőre...

Mit mondunk az ilyen barátnőre aki ezt teszi, lehet valami jelzőt találni rá?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm folyton velem van/volt és mindig azokkal barátkozik akikkel én, de komolyan folyton azzal akar ő is lenni akivel éppen a legjobban vagyok. Egy idő után kicsit úgy éreztem hogy kitúr a helyemről (ami mellesleg eléggé nehéz mert érvényesülő típus vagyok), de mondtam neki hogy szüneteltessük a barátságunkat. És most ő rátapadt a padtársamra aki az egyik legjobb barátnőm és kettesben folyton elmennek meg fotózkodnak a volt barátnőm új iphone 6 jával, és mit ne mondjak eléggé rosszul esik, hogy csak úgy otthagynak de én már nem vágyok a társaságára, de a padtársam meg jóba van vele én meg nem vagyok féltékeny tipus barátkozzanak, de akkor is. Lényegében most mit mondjak a volt barátnőmre, mit csinál mert szerintem lassan ezt már szavakban nem lehet kifejezni.

2014. nov. 10. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a viselkedés azt tükrözi hogy téged utánoz mindenben.

Azaz rivalizál veled jobb akar lenni mindig nálad.

Hát vagy bosszút állsz mondván nem jobb nálad valamivel csak bosszut lehet rajta állni, vagy pedig teszel rá mutattod neki nem érdekel mit tesz te tojsz rá.

Más lehetőséged nincs ja vagy utólsóként sajnáltatod magadat.

2014. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) igazából nem sajnálom magam mert eléggé népszerű vagyok meg szerencsére sok barátom van és eléggé sokan kedvelnek. Csak nem értem hogy miért viselkednek így egyes emberek, felfoghatatlan. Én azért odafigyelek a másikra, igyekszek nem megbántani meg ilyenek.De egyébként már neki is szeretném megmondani ezt, hogy bánt hogy így viselkedik, de végülis ha a két barátnőm ennyire kedveli egymást, (mellesleg az én jóvoltomból lettek jóban) akkor én nem akarom szétszedni őket, jobb lenne ha maguk jönnének rá hogy ez rosszul esik.
2014. nov. 10. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha népszerű vagy, akkor mit foglalkozol azzal, hogy az állítólagos bnőd mit csinál? Mármint mit bánt téged? Vagy esetleg az zavar, hogy ő is népszerű? :D
2014. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért foglalkozok vele mert engem is érint. Egyébként ő nem népszerű, mert egész nap meg se mukkan, (és ha népszerű lenne se zavarna) szerintem az osztályban a fiúk még a hangját se hallották. És ahelyett hogy a saját legjobb barátnőjével foglalkozna mindig az enyém kell neki, ez talán érthető hogy bánt, nem? :DD
2014. nov. 10. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!