Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy több barátom...

Mit tegyek, hogy több barátom legyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami népszerű az osztályban. Általában csak a házit kérik el tőlem. Vehetjük úgy,hogy kihasználnak..... A fiúkkal jóban vagyok,de fura lenne fiúkkal lógni. SEGÍTSETEK!!! Mit tegyek?

2014. nov. 14. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Fura a fiúkkal lógni? :o
2014. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fura a fiúkkal lógni?? Szerintem neked nem kellenek barátok..
2014. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemed?
2014. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az én fiamnak általánosban 6 évig egy lány volt a legjobb barátja, sülve-főve együtt voltak, de sose voltak szerelmesek. Nincs ebben semmi furcsa.
2014. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Velem ugyanez volt a helyzet felsőben, azzal a különbséggel, hogy én fiú vagyok és lányokkal voltam jóban. Mostanra változott a helyzet, van pár fiúbarátom a középiskolában. :) Jó választ erre nem tudok, szerintem a barátságok csak úgy kialakulnak. De azt sose feledd, hogy nem a barátok mennyisége, hanem a minősége számít. Inkább legyen egyetlen barátod, akivel mindent meg tudsz beszélni, mint 5 másik, akik inkább csak haverjaid!
2014. nov. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De az a baj,hogy már egy jó pár éve nincs barátom és folyton kibeszélnek meg ilyenek... Am a fiú témára visszatérve.. úgy értettem,hogy nem igazán barátkoznak velem meg egy pár fiú félre is értené :) de köszönöm a válaszokat!!
2014. nov. 15. 13:05
 7/7 anonim válasza:
Az a baj, hogy ha már kialakult az osztályban a helyed, a státuszod, azon elég nehéz változtatni. Talán megpróbálhatnál máshol barátokat keresni, szakkörökön, sporton stb. Nem tudom hanyadikos vagy de a középsuliban biztosan változik majd a helyzet. Az én fiam se volt népszerű, mert diszlexiás volt, folyton piszkálták vele (pedig jó tanuló volt), gyönyörűen rajzol, de ez senkit nem érdekelt. Aztán bekerült egy művészeti szakközépbe és most nagyon népszerű. Keresd meg miben vagy jó, és próbálj abban a közegben sikereket elérni. Mindenki tehetséges valamiben!
2014. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!