Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vannak ilyen emberek?

Miért vannak ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Mindenkit elutasítanak akik közeledni akarnak hozzájuk és kedvesek lenni de így barátilag is és inkább egyedül vannak és látszik rajtuk hogy jól érzik magukat egyedül.Miért van ez ?

2014. nov. 14. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem sablonra és sorozatgyártással készültünk, nem vagyunk egyformák. Én is szívesebben vagyok egyedül, maximum néhány ember társaságát kedvelem. Aki pedig nem szimpatikus, azt kerülöm, még ha megpróbál kedves is lenni hozzám. Nem bántom meg, én is kedves vagyok hozzá, de nem keresem a társaságát.
2014. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az introvertált emberek már csak ilyenek. Számukra a belső világuk sokkal stimulálóbb lehet, mint bármi a környezetükben, és nagyon hamar túl sok lehet nekik az a rengeteg inger, ami kívülről érheti őket. Irritálják őket a szófosók és a bizalmaskodók. Lehet velük barátkozni, de más ritmusban.
2014. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 B25 válasza:
83%
Nem minden ember társasági lény, néhányan jobban szeretnek maguk lenni a saját gondolataikkal. Vagy az is lehet hogy megszokták az egyedül létet és már nem tudnak társaságban feloldódni.
2014. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
26%
nincsennek ilyen emberek mindenkinek szüksége van társaságra az már más kérdés h nem mindenki találja meg a megfelelő társaságot
2014. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
igaza van kábé idáig kettő embert ismertem akik szinpatikusak voltak pedig már 32 éves vagyok ,nekik nem tudtam elenálni olyan volt mint mikor megtalálod a lelkitársad,akár nöben akár férfiban
2014. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem vagyunk egyformák, talán van valami régi sérelem, tüske ami miatt ilyenné vált, de lehet, hogy csak nem az a társasági ember.
2014. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!