Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nyugtassatok meg, hogy létezik...

Nyugtassatok meg, hogy létezik férfi-női barátság?

Figyelt kérdés

Nőként valahogy nem jövök ki a lányokkal. Persze vannak aranyosak, de hiányolom a férfi barátokat. Teljesen más a gondolkodásuk, lazák, humorosak, egyszóval nagyon szeretem a jellemüket, amilyenek. De az összes pasi akikkel eddig próbáltam barátkozni, mind rám hajtott...Aztán mindig az lett a vége, hogy találtak valami csajt maguknak, és onnantól megszűnt a kapcsolat.

Elkeserítő. Remélem csak én jártam eddig így, és létezik a két nem között baráti viszony is...?

:)


2014. nov. 14. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy és hol laksz?

19/f Bp.

2014. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Létezik, de nagyon ritka. A legtöbb esetben az a vége, amit leírtál. Hidd el a férfi "barátaid" nem azért voltak veled olyan barátságosak, viccesek, mert te mekkora haver voltál, hanem azért, mert már az elején többet akartak tőled, aztán előbb-utóbb megunták és vége is lett a fene nagy barátságnak.

Nézz szembe a tényekkel: neked eddig még egyetlen férfi barátod sem volt, a barátság nemesebbig értelmében.


Ha szerencséd van, persze előfordulhatsz, hogy találsz olyan pasit, aki jól kijön veled, de nem érez irántad semmiféle vonzalmat, mint nő iránt.

Láttam már ilyen barátságot, tartott is vagy tíz évig, de utána, mikor mindkettőnek családja lett, jócskán megritkultak a baráti találkozások.

2014. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Létezik, de tapasztalatom szerint csak addig, amíg mindketten szinglik, vagy mindkettőnek van társa és összejárnak.
2014. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 piriiiiii ***** válasza:
0%
Nem létezik, és tegnap meg tegnapelőtt sem létezett, amikor már 20-szor megkérdezte itt ezt valaki!
2014. nov. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
:( hàt akkor nincs mese, kell talàlnom egy pàrt :D
2014. nov. 14. 23:46
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Egy barát, akkor is barát, ha beteszi.


Szóval létezik.

2014. nov. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
van, de extrákkal :)
2014. nov. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik, de nagyon nehéz rálelni.

Általában csak akkor sikerül rálelni és meg is tartani, ha mind a 2 fél kapcsolatban van. Akkor lesz teljesen egyértelmű a dolog.

Én pont úgy vagyok, ahogy te. Kivéve, hogy nekem van párom.

2014. nov. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy férfinak vagy tetszel és szívesen megdugna, vagy nem tetszel és akkor nem dugna meg. A barátság az ettől független. Lehetsz rondán is jó fej. Viszont a férfiak ritkán keresnek női barátot, mert az a tapasztalat, hogy a lányok rossz barátok. Túl sértődősek és nem értik az egyenlőség fogalmát.
2014. nov. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudlak megnyugtatni.
2014. nov. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!