Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miről szól egy...

Szerintetek miről szól egy barátság? Tényleg van sokáig tartó? Hogyan?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Arról szól egy barátság, hogy két jó barát önzetlenül segít egymásnak, meghallgatja más problémáját, tanácsot kér, stb. A mai világban sajnos ritka az ilyen igazi barátság, mert ahogy a fiatalok kilépnek a munka világába, reggeltől estig dolgoznak, robotolnak, összeházasodnak, hazamennek a családjaikhoz és nem fogják előtérbe sorolni a barátságot. Egyik "ismerősöm" annyira negatív hozzáállású volt, hogy azt mondta, barátok között szoros kötelék nincsen, amit meg tudnék cáfolni. Megszerezni könnyű, de megtartani nehéz. Nem a barátságok megszerzése a nehezebb, hanem a barátságok ápolása. üdv
2014. okt. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első válaszoló leírta.


Az,hogy sokáig tartson mindkét félnek mindent meg kell tennie a barátság érdekében.Szóval ha egyik hanyagolja a másikat akkor régen rossz.


Biztos,hogy van sokáig tartó barátság.Csak erre 1,meg kell találni a megfelelő személyt 2,ápolni kell,de nagyon!


Sok közös program szervezése is jó. Én sokszor úgy érzem,hogy legjobb barátnőmmel egy közös program után sokkal jobb lesz a barátságunk,mert közös élményeink lesznek amik mindig fontosak.Na meg ha baj van, mindig segítünk egymásnak az is erősíti a barátságot.


A mai világban ahogy észre vettem,na meg tapasztaltam,mindenkinek saját maga a legfontosabb.Sokan ha lesz egy párkapcsolatuk hanyagolják a barátaikat,aztán azok szépen elkopnak mellőle.Ha meg szakítás lesz.Nem lesz az illetőnek kihez mennie.

Velem ezt egy barátnőm megcsinálta pasija lett le lettem szarva.Mindig non stop együtt volt vele.Amikor talit kértem én voltam lecseszve,hogy most a pasijával van.Mondom ha egy hétből legalább egy fél napot velem leszel nem lesz tragédia..jajj de x nem akarja -.-


Na ezt pár hétig eltűrtem aztán egyszer csak nem foglalkoztam ezzel a barátnővel.

Utána jönni akart sírni,de én elküldtem.


A barátokat szerintem megkéne becsülni a mai világban és sokan nem teszik meg sajnos.

Attól mert vki párkapcsolatban él,nem hiszem el,hogy pár órát nem bír szakítani egy olyan emberre aki mindig mellette van,hiszen egy barát jóban,bajban mindig ott van!

2014. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!