Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az ilyen ember...

Szerintetek az ilyen ember érez szeretetet?

Figyelt kérdés
Gimnáziumban volt egy barátnőm ő egyetemre jár ettől az évtől kezdve én nem. Kb nyár óta nem találkoztam vele. Én megértem,hogy nehéz az egyetem,mert az orvosira jár,de csak lenne 5 perce egy telefonhívásra,sms-re? Én már nem merem zaklatni,ha ennyire leszar.
2014. nov. 16. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a ti kapcsolatotokra vonatkozik, amelynek te nagyobb jelentőséget tulajdnítottál, mint ő.
2014. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hülyén hangzik, de vissza kell sz@rni. Ha majd Neki kell a segítséged megmondod, hogy kb. Neked is ilyen érzés volt, hogy nyomorult 5 perce nem volt Rád.
2014. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na egyébként az egyik családtagjával volt ddolgom szóval ott voltam náluk ,ő is otthon volt és még csak nem is köszönt nekem . Egyébként én is lány vagyok nem pákapcsolatról van szó. Tudom,hogy mindenkivel ilyen a suliban sem voltak tartsabb barátságai sem párkapcsolatai .
2014. nov. 16. 14:10
 4/7 A kérdező kommentje:
azt csinálta mindig,hogy szédítette a fiúkat de nem akart tőlük semmit ,de elmondasáa szerint érzett valamit. a barátait rendszerint otthagyta és met mindig a menők után,kb csak én toleráltam a hülyeségeit
2014. nov. 16. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha véletlenül találkozol vele megint és rád néz akkor tedd fel neki a kérdést hogy: -Mi a faszt nézel te csicska ? Beverjek egyet ?


Ez a megfelelő bánásmód egy ilyen emberrel

2014. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elszállt mint a győzelmi zászló :D


Nagy menőnek képzeli magát aki egyetemre jár és orvosira,hallottam már másoktól,hogy akik vmi nagy szakmát tanulnak,orvos,ügyvéd stb azok elszoktak szállni.Igazából lehet a társaság is rájátszik.


Vagy pedig sose voltatok barátnők,csak felszínes.

Bár én még a felszínes barátaim után is érdeklődöm és van,hogy ők is nagy ritkán de írnak.De ha látom őket köszönök nekik,meg beszélünk pár szót. Szerintem ez így tisztességes.

2014. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én örülök minden ember sikerének de ezért le kell szrni? :D Milyen logika ez..
2014. nov. 16. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!