Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudom, hogy leszbisen hangzik...

Tudom, hogy leszbisen hangzik de hiányzik a barátnőm, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lehet túl érzékeny vagyok vagy nem tudom. Elvesztettem a pasimat,amit igencsak nehéz volt túlélni viszont most már az egyik barátnőm is tojik rám minden jobban érdekli nálam már nem is keres. Gimis barátnő másféle vitte az útja,de akkor is. Tudom sok százezer ilyen kérdés de mit csináljak? Mert egy picit úgy érzem haragszom is rá és nem akarom hogy negatív érzések keserítsék pluszban az életem. Nem akarok folyton elutasítást kapni mindenkitől :( Várjak hátha felkeres?
2014. nov. 19. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Keresd fel te. Néha a büszkeséget félre kell tenni, néha mi magunk kell lépjünk. :)

Szép napot! 😊

2014. nov. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hangzik "leszbisen" és hát ha már egyszer ő nem keres, keresd fel te őt. :) Általában az ilyen rövid és egyszerű és kedves e-mailek/sms-ek, mint pl. "szia! rég találkoztunk, van-e kedved összefutni valamikor?" nem tolakodóak. :)
2014. nov. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem leszbis! nekem is hiányzik a legjobb haverom.. itthagyta az egyetemet, és egy nagy űrt hagyott magamögött.. unalmasabbak a hétköznapok, nincs kivel a dolgaimat megbeszélni :/

nem bu.z.is, hogy hiányzik

2014. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm én próbáltam keresni de nem nagyon érdeklem :( Mindegy akkor várok kicsit és addig foglalkozok mással vagy nem tudom.
2014. nov. 19. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!