Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyszerűen nem értem! Mit...

Egyszerűen nem értem! Mit akarhat tőlem a srác?

Figyelt kérdés

Rengeteg barátnős-lelkizés, tesztek kitöltögetése, álmatlanul forgolódott éjszakák után még mindig nem tudom mi zajlik körülöttem. Kezdem az elejétől, de figyelmeztetlek lehet hosszú lesz...

Tehát. Van egy srác a suliból, velem egy évfolyamon jár. Egy barátnőm folyamán ismertem meg. Mielőtt megismertem szemtől szembe csak úgy könyveltem el magamban hogy a "bunkó srác" ugyanis akárhányszor elmentem előtte és a haverjai előtt füttyögtek utánam és megjegyzéseket tettek a kinézetemre (értsd: "azt a segget nézd, jó lenne" és ezek voltak a legeslegenyhébbek).

Aztán bemutatkoztam neki, és teljesen átváltozott. Már nem paraszt, mindig előre köszön, kinyitja nekem az ajtót, bókol, mindig meghív (pedig utálom ha ilyet csinál, de ragaszkodik hozzá :/) elkísér a buszhoz pedig teljesen máshol lenne dolga.

Barátnőm nagyon jóba van vele, és állítja hogy sokat kérdez felőlem, ha nem megyek suliba rögtön rám ír facebookon hogy hova tűntem, jól vagyok e...stb.

Oké, eddig azt gondolod hogy tiszta ügy, bejövök a srácnak.

De. Van egy ismerősöm az is mindig leadja nekem a drótot. Elvileg egyszer megkérdezte a sráctól hogy tetszem e neki, ő meg erre elkezdett röhögni, hogy nem állna le egy ilyen csajjal, mert neki belevalóbb csajok kellenek.

Ezt mondta kedden és szerdán (ahhoz képest hogy "nem állna le egy ilyen csajjal") a srác már azt jegyezte meg egy beszélgetés közbe kicsit elmélázva hogy nagyon szép vagyok mikor mosolygok.

Ma pedig betelt a pohár. Sétálgattunk késő délután, és egyszer csak átölelte a vállam. Megkérdeztem mégis mit csinál. Erre pimaszul mosolyogva vissza kérdezett hogy minek tűnik? Ledobtam magamról a karját, és a szemébe nézve azt sziszegtem hogy hagyjon békén. Erre meglepődött és azt kérdezte mi bajom van már? Erre azt feleltem hogy elegem van hogy játszadozik velem. Döntse el mit akar.

Mit gondoltok mit reagált erre?

Annyit mondott: "Bárcsak..." megrázta kicsit a fejét, és otthagyott.

Én meg csak pislogtam.

Tehát jöjjön a kérdés: MI VAN? Egyszerűen nem értem. Teljesen megőrülök.

Valaki átlátja ezt az igen bonyolult helyzetet?



2014. nov. 20. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ez bonyolult helyzet? A srác beléd van zúgva. ennyi az egész, mi ezen a bonyolult?
2014. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Három helyen lehet rés a pajzson.


Arról is lehet szó, hogy a srác tényleg csak játszadozik veled, ismeretlen okból kifolyólag.Például fogadásból, vagy tudja a fene.

A másik dolog, és szerintem inkább ez a probléma forrása, hogy megint kitudja miért, de az ominózus ismerősöd hazudott neked.

Harmadik lehetőségként felmerülhet az is, hogy a srác direkt mást mondott az ismerősödnek, ismét nem tudom, hogy miért, és nem számított arra, hogy ezt te vissza fogod hallani.Talán csak nem akarta/merte bevallani senkinek, hogy mit gondol rólad, mielőtt veled tisztázta volna.


Én ugyan nem láthatom át, hogy mik az egyes személyek érdekeltségei a sztoriban, de amit leírtam, az mind a pakli része lehet.Mivel te vagy az, aki tényleg ismeri is a szereplőket, ki tudod válogatni, hogy melyiknek kicsi a valószínűsége.

2014. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tetszel neki. A sracnak nem mondta meg az igazat, mert az nem vagany. A barcsak arra utalhat, h ugy erzi van vmi akadaly, ami miatt o nem all keszen elkezdeni. Ez lehet csalad, akarmi.

Remelem, h nem annyira goreny a srac, h a kozos barat ellenere jatszadozzon veled.

2014. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

a srác egy hülye és csak meg akkar dugni -.- nem akar elcsábítani csak megszezni. ahogy olvastam, nagyon szánalmas a próbálkozása, ahogy téged lenézve akar megszerezni... szomorú -.- csak megdugni akar aki féleramúzik és hülye aki beveszi

25/F

2014. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem járni akar veled, csak meg akar tukni. Különben felvállalt volna a többiek előtt korábban, amikor rólad kérdezték (a beszólogatásokról meg inkább nem is beszélek).


Ne hagyd magad, legyetek csak barátok és ha igazam van, nagyon hamar tovább fog állni és más csajnak kezdi el csapni a szelet.

2014. nov. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

hany evesek vagytok ?

azota beszeltetek ?

2014. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Kedves eperke1717, ez az ifjú szeretné bevinni a nagy kompos medvét a málnásba.
2014. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Drága Eperke, te nagyon bejössz ennek a srácnak...!


Lehet, hogy a belevalóbb lányok is bejönnek neki, de most te vagy a képben. Szegény, csak közeledni próbál feléd.


Szerintem nagyon jól tetted, hogy megkérdezted, hogy most mégis mit csinál, amikor a válladra tette a kezét... Egy picit hidegebb voltál. Ezzel felkelted az érdeklődését, mert valószinüleg nem minden lány reagálna igy... :) Legyél okos! És ne add könnyen magadd!

2014. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
annyira utálom az ilyen társas helyzeteket amikor nem tudom megérteni, hogy mi történik :( és az a legzavaróbb, mikor kérdezem őket, nem képesek megmondani, hogy mi a f/\sz van! :/
2014. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

" annyira utálom az ilyen társas helyzeteket amikor nem tudom megérteni, hogy mi történik"

Pedig ez legszebb az egészben. Senki sem biztos a végkifejletben, csak megyünk előre legjobb tudásunk szerint.

2014. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!