Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok volt már veletek olyan...

Lányok volt már veletek olyan hogy egy srác akivel ismerkedtetek egyszerűen nem mert veletek találkozni mert annyira szépnek talált titeket hogy nem merte bevállalni?

Figyelt kérdés

Velem most pont ez van..

Nem itt, hanem rendes társkeresős oldalon beszélgettünk és ő elmondta hogy szívesen találkozna velem.

Csak az a bökkenő hogy túl jónak tartom magamhoz képest és már előre látom hogy úgysem akarna ő tőlem semmit csak szórakozik velem, azt szerettem volna ha kevésbé szép inkább átlagos vagy az alatti a lényeg hogy kicsit tökéletlen legyen mert akkor sokkal könnyebben tudok vele beszélgetni és nem érzem magam kínosan.

Mással is volt már ilyen?

Rosszul érzem magam amikor ránézek egy fotóm..


2014. nov. 15. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet élőben nem is olyan szép, ezt nem tudhatod, míg nem találkozol vele.
2014. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát remélem..de nem tudom mi legyen komolyan
2014. nov. 15. 23:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem ez megtortent, en a no vagyok a sztoriban:-))Mi szemelyesen ismerjuk egymast es pont az van, h a srac tul szepnek talal magahoz, leblokkol amikor beszelgetni kene, elkezd dadogni, elpirul, csak bamul csillogo szemekkel, meg ossze vissza sohajtozik amikor meglat...


Probal a kozelemben lenni es volt mar, h megallt elottem mint aki mondani akar valamit, aztan csak elvorosodott es elment.A fotoimat bamulja es oszinten, ez cuki, meg aranyos de en nokent nem ugy elem meg h "fuuuu mekkora bombazo vagyok, meg a szava is elakad" hanem ugy, h


Egy kib@tt U.F.O vagyok aki ilyet valt ki belole:-)))))))))


Sok pasinak tetszem es a pirulas normal es oke....de az, h beszelgetest kezdemenyezek es lefagy,dadog, egyszavas valaszt bir kinyogni es csak alldogal tovabb mintha valami istenno lennek,,,,ez csak azt valtja ki belolem, h legszivesebben elsullyednek es mar azt is megbantam h probaltam vele beszelgetni:-)))


Vegul, nagy nehezen buszkesegemet lenyelve, tolem nem jellemzo modon elhivtam randira.....semmi valasz egyelore, csak a fotoimat bamulja. Ertem en, h neki ez nehez meg uj, meg szokatlan de nekem o tetszik, en jokepunek tartom es nem erdekel, h egyedul vagyok a velemenyemmel. Ettol fuggetlenul tudom, h el fog hivni randizni vegul, es abban is biztos vagyok h osszejovunk, de ez a varakozas eleg lelolmbozo.


Szoval lecci szedd ossze magad es menj vele randizni, mert valoszinuleg bejossz neki, nincs olyan h "tul jo no" olyan van csak h alacsony az onertekelesed:-))))


Nem veszithetsz semmit, egy probat meger:-))))

2014. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!