Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez vajon hova fog vezetni?

Ez vajon hova fog vezetni?

Figyelt kérdés

A baráti társaságommal már nem jöttem ki egy ideje, kicsit más lett a nézőpont, nem igazán lehet velük semmiről sem beszélgetni max 1-2 téma és ettől nem szakadnak el soha és újra csak ezt hajtogatják(egy játékról van szó).

Aztán mostanság rákaptam jobban a dohányzásra, meg arra hogy este a sötétbe járkáljak az utcán és dohányozzak. Hova fog ez vezetni? Miért csináltam ezt olyan "ösztönösen" ?


Válaszokat köszönöm. 19F



2014. nov. 22. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
sötét dohányzásba fog vezetni. ilyen értelmes kérdést, bakker.
2014. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
XD pedig ösztönösen jön.
2014. nov. 22. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem azért járkálsz el esténként mert egy kis magányra vágysz ahol gondolkodhatsz azon hogy miért változott meg a barátaiddal ennyire a viszonyod és szerintem téged ez bánt is
2014. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szentem csak jó társaságra vágy, amikor én nem jöttem ki a barátnőimmel én is szerettem elmászkálni (15/L)
2014. nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jár mindenkinek a zöld kéz.
2014. nov. 22. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!