Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok ezen változtatni?

Miért nem tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagy vonalakban az a problémám, hogy magányos vagyok, szeretnék barátkozni, próbálkozom is, van egy pár nagyon szimpatikus ember akivel annyira szeretnék jó barátságot kialakítani, és interneten nagyon jól el tudunk dumálni, de élőben amikor mesél valamit, hiába érdekes nagyon a téma, egyszerűen nem tudok megfelelően úgy reagálni rá, hogy lássa hogy érdekel...ilyen unott embernek láthatnak szerintem...elszoktam az ilyen beszélgetésektől? Régen tök jókat tudtam beszélgetni, jókat röhögtem azokkal akikkel egy hullámhosszon voltam most meg nem megy...nagy a megfelelési kényszerem is, hogy szimpatikus legyek de talán éppen ezzel érem el hogy nem vagyok szimpi :(

Ezen hogy tudnék segíteni? mit rontok el?

Előre is köszönöm!


2014. nov. 23. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztosítsd őket hogy nem untat téged a társaságuk
2014. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!