Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek egy 20 évesnek...

Szerintetek egy 20 évesnek szégyellnie kell azt, hogy nincsenek barátai, akikkel szórakozni menne?

Figyelt kérdés
Nem igazán megy nekem a barátkozás,meg akik vannak "haverok" azoknál meg mindig csak ilyen pótkerék vagyok,aki csak akkor jó,ha nincs más.Nem vagyok túl beszédes,nyílván ez a fő probléma.Nem is az,hogy nem merek beszélni,hanem egyszerűen nem jönnek a szavak.
2014. nov. 25. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
én 19 évesen vagyok hasonlóan, szerintem nem kellene szégyellni, mégis azt teszem.
2014. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kerdező fiu vagy lany vagy?
2014. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fiú
2014. nov. 25. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:
17 evesen ugyanez a gondom. Csak en lany vagyok
2014. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha semmit ne szégyellj az életedben! (Pláne,hogy még csak 20 éves vagy)
2014. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos, én sosem voltam az a bulizós fajta, aminek az volt az eredménye, hogy 20 éves koromig tényleg nem hívtak el sehova, mert tudták, hogy úgysem mennék, így inkább egy lelki szemeteskuka voltam mindenkinek. Elég hosszú ideig fáj ez a bánásmód, hiszen arról nem tehetek, hogy nem vagyok bulizós. Aztán jött a suliváltás és egy ismeretlen közegbe kerültem, ahol tényleg mindenféle gondolkodású és személyiségű emberrel találkoztam. Igaz, hogy még mindig nem változtam és még mindig nem vagyok bulizós, de 20 év után ismertem meg azokat, akiket ma úgy nevezhetek, hogy barátok.

A lényeg az, hogy soha nem tudhatod, hogy mikor és hol ismered meg őket, csak légy nyitott az újra, hisz fiatal vagy még! :)

2014. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor reménykedjünk :)
2014. nov. 25. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!