Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegesítő ismerős! Hogy...

Idegesítő ismerős! Hogy mondjam meg neki finoman?

Figyelt kérdés

Unokatestvérem barátnőjéről van szó aki állandóan beszól nekem. Rendszeresen edzek, és egészségesen táplálkozom. Nem azt jelenti hogy nem szoktam enni néha édességet vagy hamburgert, vagy hogy nem iszom alkoholt, de max. hetente egyszer, minden nap nem látom értelmét hogy tömjem magam ilyenekkel. Én teljesen jól érzem magam így, sőt mióta ezt az életformát követem, sokkal jobb a közérzetem, szebb a bőröm, formásabb a testem a sok tornának köszönhetően. Ez a csaj meg mindig leszólja az Én életformámat, miszerint érdekes ezelőtt megettem a "sz.rt" is most meg itt teszem az agyam. Meg gúnyosan megjegyzi hogy "milyen jó hogy én ilyenekre ráérek." Erre mindig rávágom hogy ez csupán akarat kérdése, mert nekem sem ebből áll az életem, 12 órában dolgozom egy szállodában és mellette még ott van a háztartás is. Mint mindenki másnak. Nem keresek kifogásokat. Ha nem edzek, az azért van mert nincs kedvem, vagy mert lusta vagyok. Ennyi. Nem azért mert nem érek rá. Ez tipikusan az a csaj, akinek mindig nagyobb problémái lesznek bárkinél is. Semennyivel nincs kevesebb szabadideje mint nekem, sőt.. De unokatesómra való tekintettel, nem nagyon szólok neki vissza, úgy vagyok vele hülyékkel nem érdemes foglalkozni. De már az én birkatürelmem is kezd elfogyni... Meg jön azzal a dumával hogy szerinte az a szebb, akin van mit fogni stb. Mondom magamban ja csak nem mindegy hogy a hájt vagy az izmot. Mert nem akarok itt nagyképűnek tűnni, szimplán csak a tényeket írom le, azt hogy igen elég izmos már a fenekem, tónusos a hasam, formás a karom és bocsánat de én nem akarok olyan narancsbőrös lenni mint Ő, meg napi egy doboz bagót elrágni mint ahogyan Ő teszi. Én az ő dolgait nem osztom le, hogy mit eszik, stb. tiszteletben tartom mindenkinek az életformáját, de akkor Ő se dumáljon már nekem, meg ne szólja már le az életformámat.

Köszönöm a válaszokat!


2014. nov. 26. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy valószínűleg csak irigykedik...:)
2014. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen evidens hogy mit kellene csinálnod.. Az unokatestvéreddel beszélj először, ne a csajával. Ha ezután sem oldódik meg, akkor bocs brada', de beszóltam a barátnődnek.
2014. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!