Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz dolgot tett a barátom...

Rossz dolgot tett a barátom de én még rosszabbat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legjobb fiú haverommal több mint 12 éve ismerjük egymást, de mind a ketten azt hiszem csalódtunk is egymásban. Amikor összejöttem "életem szerelmével" minden megváltozott köztünk... Ő elkezdett keményen csajozni és a legmegfelelőbb alkalmakat kereste, hogy megcsókoljon de én nem engedtem neki, mert van barátom!! A minap kiderült, hogy az egyik közös ismerősünkkel összebeszéltek és összeakartak uszítani minket a pasimmal. A lány akivel összefogott bocsánatot kért tőlem és elmesélte az egészet, viszont a fiú haverom még próbált arról is lebeszélni, hogy együtt maradjak a sráccal. Konkrétan azt mondta: "Hiba volt összejönnötök!" Én erre kiakadtam leordibáltam a fejét és hát... elmondtam a lánynak aki bejön neki, hogy a haverom iszonyatosan szerelmes belé. A lány üzenetben írt vissza, hogy "Ez most komoly?! xddd", "Ne már!! xddd :"D" és ilyenek. Szóval lehet nem kellett volna, de most nagyon rossz a lelkiismeretem...

2014. nov. 27. 20:29
 1/5 anonim válasza:
hány évesek vagytok 12? :DD
2014. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tudom követni. Azt hiszem fáradt vagyok.
2014. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
de mi az hogy próbált rábeszélni hogy ,,maradj vele aztán meg hiba volt összejönnötök" -rész???????
2014. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi...elmúlik majd az egész, mint a nátha.
2014. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az alak nem a barátod.

Egy barát elfogadja a döntéseidet, mert szeretné, hogy TE jól érezd magad. És esze ágába sem jut keresztbe tenni.


Tudod, ő nem a barátod, csak fel akar csípni téged, ha ez még nem tűnt volna fel.

2014. nov. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!