Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt akarom hogy ujra en...

Azt akarom hogy ujra en legyek a legjobb baratja?!

Figyelt kérdés

Regebben 2 even at a legjobb baratnok voltunk. De az utobbi 1 evben rengeteget veszekedtunk, es befurakodott kozenk egy 3. Lany is. Es en nyar elejen osszevesztem a legjobb baratnommel.

Majd egesz nyaron nem beszeltunk. Szeptemberben ujra elkezdtunk beleszni. Nekem mwg mindig i a legjobb baratnom de neki a masik lany. Aki befurakodott kozenk. De ertheto is mert egesz nyaron egyutt voltak. En meg nem is beszeltem vele.

Meg a szuleim is el akartak tole valasztani es a tanaraink meg a barataink is.

De nemhittem hogy valaha sikerulthet is.

Most megint joban vagyunk. De mar nem en vagyok a legjobb baratnoje. Es nagyon rosszul esik hogy ugy banik a legjobb baratnojevel ahogy regen velem.

Es mostanaban a legjobb baratnommel kicsit tobb van koztunk mint baratsag. Mert biszexek vagyunk...

Szoval csak azt szeretnem hogy ujra en legyek a legjobb baratnoje. Hogyan szerezzem vissza? Mit tegyek erte?.



#barát #fektekenyseg
2014. nov. 28. 21:42
 1/1 anonim válasza:
Beszélj vele arról,hogy te akarsz neki lenni. Hasonló legjobb barátnős problémám nekem is volt. Nem könnyű az biztos! Ha beszélsz vele és ő akkor is konkrétan elmondja,hogy ő meg nem akar neked lenni akkor meg már nincs értelme az egésznek,mert akkor neki az a 2 év nem igazán jelentett semmit.Jobb tanácsot nem tudok adni,mint azt,hogy beszélj vele:)
2014. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!