Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm hülyén...

A legjobb barátnőm hülyén viselkedik. Sokszor irigy rám. Miért?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm szinte mindig nagyon bunkón viselkedik. Csúnyán beszél..olyan parasztosan. Én viszont teljesen más vagyok. Pl. mostanába elég sokszor ezt mondogatja: "hajíík szomjan". Engem úgy különösen nem zavar..de ebből neki semmi jó sem fog kisülni. Elijeszti az ilyen viselkedéssel a fiúkat. Nekem most is van barátom. Neki nincs és soha nem is volt. Még azzal a fiúval is így viselkedik akibe szerelmes...nem értem hogy tud egy lány így viselkedni..elég durva.

Mivel nekem már volt és most is van barátom, neki meg még soha nem volt, így elég sokszor irigy rám emiatt. Hogy én sikeresebb vagyok a fiúkkal kapcsolatban. Ezért nem mondok el neki szinte már semmit. Pont emiatt, mert akkor csak vita lenne...de ezért haragudna rám? Mert ő úgy viselkedik én meg nem? o.O


2014. nov. 28. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Az szerinted mennyire működne, hogy:


Kettesbe vagytok, amikor nem hall senki, (akár egy teára meghívva suli után egy teázóba, vagy sétálgatva kicsit a parkban) megmondod neki: Figyelj Jucikám! Mond már meg, miért kell így használni az édes anyanyelvedet. Szerinted aki hallja, mit gondol rólad?


Válaszol valamit, szépen megmutatod neki, hogy figyelsz rá, és összefoglalva elmondod:

Tehát azt gondolod, hogy ez ....


Lehet, hogy csak én vettem észre, de én mást érzek ki a szavaidból.


Ha rákérdez, hogy mit, akkor megmondod, hogy ezért is hívtad félre, meg nem bántásból, de ... szépen elmondod, hogy mit gondolsz róla. És hozzáteszed. Szerinted van benne ráció, hogy ezt látom?


Szépen megbeszélitek, mint két ember.



Csak egy ötlet, de lehet beválik, gondold át. :)

2014. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!