Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szól le egyfolytában a...

Miért szól le egyfolytában a 'barátom'?

Figyelt kérdés

10 éve egy osztályba jáunk, jóban vagyunk, de ebben az új suliban mindenért leszól, főleg a többiek előt. Leginkább olyanokért mert tanultam egy órára pedig nem volt doga bejelentve, vagy egy házi hamarabb van kész nekem mint kéne. Lehurrok, strébernek nevez stb...pedig nem vagyok az. Nem is tudom, ha meg akarom magyarázni, meg se hallgat, olyan gyerekes vagy nemtom...mjt tegyek? Ne figyeljek rá? Nem tudok nem figyelni rá. Ha meg szóvá teszem hogy mekkora bunkó, vagy nem állok vele szóba, akkor azt mondja hogy megsértődtem, vagy hogy "mit sírsz má' mint egy kislány?". Nyilván mindig visszaszólok, de általában ő jön ki nyertesként.

Örülnék linknek is ami ilyenekről szól. Köszi

16/f



2014. nov. 28. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a barátod? Egy barát nem szól le.
2014. nov. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a baratod, csak 10 eve az osztalytarsad. Es most Jott el az az ido, hogy kiderult, a te IQ-d nem az eletkoroddal egyenlo, mint az ove, hanem majdnem tizszer annyi.

Felejtsd el, az ilyen nem barat.

2014. nov. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy nem egyformán fejlődnek az emberek. Ő megállt ezen a szinten, vagy már sok benne a tesztoszteron, és előjött belőle a versengési láz.
2014. nov. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Valami hasonlora gondoltam en is, csak akartam ezt mástol is hallani. :')
2014. nov. 29. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!