Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kibékülhetünk? Nem tudom mi...

Kibékülhetünk? Nem tudom mi csináljak írjak rá én vagy várjak hogy válaszoljon? Többi lent!

Figyelt kérdés

Pénteken össze vesztünk a legjobb barátnőmmel rossz napom volt ezért kétszeres is meg kellet volna gondolnom hogy mit írok neki vissza csak felhúzott mivel emiatt már egyszer veszekedtünk és ezért nem beszéltünk egy hónapig de sikerült kibékülni messze lakunk egymástól ő dolgozik nekem meg ott van a suli neki is meg nekem is van barátom ritkán van idők találkozni de olyan mint ha tesók lennék

Nagyon hiányzik :(


Pénteken ez volt az utolsó beszélgetésünk


én írtam : Köszönöm X.Y. hogy nem vagy képes még egy "buut" se vissza írni!


ő írta : Nem nem tudsz visszaírni,egész nap meg sem álltam,nem csak szórakozok össze vissza!ebben a pillanatban estem be az ajtón,de megyek is tovább! Holnap meg nem tudom mikor köszöntjük meg a bátyám,mert éjszakás és aludni fog

Délelőtt meg menni kell tatára az ajándékáért

De bocs h meghalni nincs időm


én írtam: JAH NEM TUDTAM HOGY ILYEN PÖRGŐS MOSTANÁBAN AZ ÉLETED! MERT ÉN SZÓRAKOZOK ÖSSZE VISSZA SZERINTED AMÚGY? RÁ ÉRNÉK EZEN A HÉTVÉGÉN EZÉRT AKARTAM TALÁLKOZNI! MÚLTKOR FEL VOLTÁL HÁBORODVA HOGY SOSE KERESLEK MAJD SZÓRICS BE ENGEM IS A NAPTÁRADBA!! NA SZIA



2014. dec. 2. 18:57
 1/5 A kérdező kommentje:
(L) ÉN 21 Ő 22
2014. dec. 2. 18:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Én írnék neki. Elnézést kérnék és elmondanám hogy mostanába kicsit stresszes/feszült vagyok, ezért reagáltam úgy ahogy, s remélem hogy nem haragszik. Utána felvetném, hogy lenne-e azért kedve hétvégén találkozni :)


19/f

2014. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sértve érzem magam mert ő azt hiszi csak szórakozok...
2014. dec. 2. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Leírod neki,hogy te nem csak szórakozol,írd le mit szoktál csinálni,neked sem könnyű stb.


Majd kérj elnézést is,de írd le,hogy feszkós vagy mostanában..


Igazából én 2x követtem el ezt a hibát,hogy a feszültségemet a legjobb barátnőmön töltöttem ki.De csak mert amit mondott az utolsó csepp volt a pohárban. Majdnem megszakadt mindkétszer a barátságunk.De egyből bocsánatot kértem,és mondtam,hogy feszkós voltam aztán amit mondott az volt az utolsó csepp,de sajnálom.

Szerencsére nem volt gond,megbeszéltük.

2014. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem úgy gondolta, hogy TE csak szórakozol. Sokkal inkább úgy, hogy te hiszed azt, hogy mindenre van ideje, mert csak azt csinál amihez kedve van.
2014. dec. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!