Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg csak kihasznál?

Tényleg csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm (vagyis eddig azt hittem hogy nagyon jó) szóval van egy barátnőm aki sokak szerint csak kihasznál. Eddig én nem vettem észre de azt hiszem hogy most kezdem... Reggelente együtt megyünk suliba de nem beszélünk sokat mert el van foglalva a telefonjával. Aztán mikor el kell neki mennie valahova akkor mindig azt mondja hogy kisérsem el es hogy nem érdekli hogy nekem más dolgom van. Meg amikor volt barátom és elmesélem neki akkor rögtön bejelőlte és kerdezgetett tőle (pedig mondam hogy ne). Egy hete meg az volt hogy el kellett vona mennem vele egy fiuhoz (pedig van barátja) es én mondtam hogy nem tudok... Erre meg azt mondja hogy akkor nem áll velem szóba es hogy megutál. (végül elmtem de aért nem tudtam volna menni mert itt voltak tesómék akiket nagyon ritkán látok). Tényleg csak kihasznál vagy én ragálom túl?.? :'(

2014. dec. 7. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg kihasznál, és ez nem barátság. Nagyon egyenlőtlen a kapcsolat. Mondj többször nemet neki, nem kell a te programjaidat hozzá igazítani. És ha ezért "megutál", hát akkor derül ki, hogy nem is tekintett barátnőnek. Lesz még olyan barátnőd, aki igazán barátnő lesz, ne aggódj.
2014. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "csak kihasznál"

Ez egy sztereotípia szerintem.


Minden kapcsolatban van adok-kapok, aki úgyérzi, hogy ő ki van használva, az lehet hogy önző.


Nem?


Amúgy ha kérsz, neked is kell kapnod, például hogy most rád figyeljen ne a telefonjára.


De ha te mindíg csak adsz és sosem kapsz tőle semmit amit kérsz is akkor te se adj neki.


Attól meg ne félj, hogy megutál, ez csak egy kis zsarolás, mert nem tud mit kezdeni a dologgal NÉLKÜLED, hiszen NÉLKÜLED semmi önbizalma!

2014. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!