Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Leszbikusok! Legjobb barátnőtö...

Leszbikusok! Legjobb barátnőtök hogyan fogadta, hogy nem a fiukhoz vonzodtok?

Figyelt kérdés
Mi a legjobb barátnőmmel fürödtünk mar együtt, láttuk egymas meztelen testet, nem vagyunk szégyenlősok. De aztán most ősszel bevallottam neki, hogy leszbikus vagyok. Ra nem tudok máshogyan tekinteni mint barátra, de nemtudom, nem e lesz távolságtartó kirandulasokon, meg táborokban. 16/L
2014. dec. 7. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha barátként tekintesz rá, nem mindegy az hogy fürdik-e veled vagy sem ?:
2014. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem az a baj. Hanem hogy ez miatt nem e romlik meg a baratsagunk, vagy nem e fog felni tolem, hogy esetleg ragerjedek.
2014. dec. 7. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Ha távolságtartóbb lenne, az már kiderült volna tábor nélkül is. Egy 16 évesen még ne legyél olyan biztos az irányultságodban, ha véletlenül beleszeretnél egy fiúba, azért hidd el azt is magadnak.
2014. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a nyáron vallottam be legjobb barátnőmnek, hogy leszbikus vagyok. Aztán ő meg bevallotta nekem, hogy ő is az :D de egy másik nagyon jó barátnőm pedig teljesen másképp viselkedik velem azóta, furának tart. Nem tudom, hogy veletek mi lesz, de nem hinném hogy emiatt másképp fig viselkedni :) 16/l
2014. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az énn barátnõim nagyon örült neki! Azt mondta h ez cuki!
2014. dec. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az akkori legjobb barátnőm nagyon jól fogadta, pedig nem nevezhettem volna toleránsnak, de elég hamar megváltozott a véleménye mikor szembesült egy hús vér emberrel, nem pedig a képzelete szüleményeivel. Azóta nem vagyunk annyira jóban, de teljesen más okok miatt, arról pedig mai napig jól eltudok vele beszélgetni, ki cuki épp a folyosón (egy iskolába járunk). :)

A mai baráti körömtől sem kaptam semmi negatívat, vannak akik kifejezetten pozitívan fogadták (a ritka meleg barát effektus), mások meg mintha elmondtam volna anyajegy van a tenyeremen. Ugyanúgy ölelgetnek, öltöznek át előttem tesin. Nem adtam okot arra, hogy kellemetlenül érezhessék magukat körülöttem és nem is tervezem. :)

17l

2014. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!