Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Zavarna titeket, ha a barátnőt...

Zavarna titeket, ha a barátnőtök ugyanazt a parfümöt használná, amit ti?

Figyelt kérdés
Sokáig kerestem a parfümömet,mire rá találtam.Egy "Saját" illatot szerettem volna,amit nem érzek minden második emberen az utcán és ami ugye tetszik is.Már évek óta használom,erre közli a barátnőm,hogy ő is ezt szeretné használni,mondjam már meg,hogy hogy tudná beszerezni.Nem mondtam semmit,de nem örülök neki.
2014. dec. 12. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem örülsz neki? Nyilván nem te vagy az egyetlen ember a földön, aki ezt használja. Most akkor mindenkit utálsz? Tetszik neki ez az illat, ettől még nem fog téged lemásolni, és nem is lesz jobb nálad. Elég furcsa barátnő vagy... Egyébként meg várd ki a végét: minden illat máshogy hat az adott bőrön. Lehet, hogy magára fújva már nem is fog tetszeni neki.
2014. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

1. Ahogy írták a "saját illatod" még ezer másik is használja.

2. Nem a szagodtól leszel "egyéniség".

3. Még rosszindulatú és irigy is vagy, egy olyan dolog miatt ami miatt nem kellene.

2014. dec. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha annyira sajt illatot szeretnel, akkor hasznal 80.100.e ft parfumot, azt tuti nem fogod minden 2. Emberen erezni!!

A baratnod helyeben nem neveznelek baratnonek, aki ennyire irigy es rossz indulato mint te!

valtoztass magadon es akkor talan nem maradsz egyedul sem, mert ha jobban megismernek a barati korod, ki fognak utalni!,

2014. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Én sem örülnék neki. Mint ahogy nem is használnék olyat, amit vki a környezetemben már igen.

Az embernek az illata igenis nagyon fontos. Aki ennek az ellenkezőjét gondolja, az inkább művelődjön.

2014. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Bírom amikor valaki azzal jön pár véleményre hogy " művelődjön ". Mint ha ő lenne a tudás atyaúristene! Aztán meg leszázalékolja azokat akik másképp vélekednek. GYIK, így szeretlek!


De egyébként, minden kommentelőnek igaza van eddig. Az illat (ismerkedésnél) fontos, de ha csak ilyen dolgokat helyezel előtérbe, akkor az élet leghalványabb, legsablonosabb részeit köríted csak magad köré. (Amit kb a média sugároz. Szépség, illat, divat, szoc. média, stb)

A másik félnek meg abban van igaza, hogy hogy lehet egy TÖMEG!!! ismétlem, TÖMEG termékre irigynek lenni?? Tömegtermék esetében NEM létezik az hogy egyedi! Az hogy csak te használod a környezetedben, még nem tesz egyedivé. Sokan így gondolják, pedig ez nem így van. A te egyedi parfümöd napi ezressével forog a szalagon.

Szerintem gondold át, hogy mit mondasz a barátnődnek... megtartod e magadnak, vagy megosztod vele azt, amit szeretsz.

2014. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
4 es rad is radferne egy kis muvelodes!!
2014. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Először is nem vagyok rá irigy.

Másodszor pedig a parfümöt csak külföldről tudom beszerezni elég komplikáltan és nem is ezer forintért,szóval nem olyan darab,amit bármelyik drogériában megvehetsz.

De nem is az a lényeg,hanem hogy nekem ez furcsa.Minden barátnőm mást használ,hiába tetszik egymás illata nem veszünk olyat.Nem dől össze a világ,ha olyat vesz,mint az enyém,egyszerűen kíváncsi voltam mások véleményére is.Csak azt nem értem,hogy mért kell rögtön ilyen gonoszan és rosszindulatúan válaszolni.Nem gondolom azt,hogy emiatt én olyan rossz ember és barát lennék,mint amilyennek páran leírtak.

2014. dec. 12. 15:32
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Hú, de tyúkszemre sikerült taposni :).

Amúgy nem mindenki az Avonból meg a kínai piacról veszi a "párezres" parfümöket. Nem kell irigynek lenni, hogy van, aki megteheti, hogy ne legyen tucatember.

2014. dec. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Megteheti, hogy ne legyen tucatember".


Ezen jót nevettem. Elhiszed azt, amikor egy reklám azt mondja neked, hogy te ettől egyedi leszel? Teljesen mindegy hány Ft-os, milyen márkájú, mennyire ritka terméket veszel - nem leszel tőle egyedi.

De engem nem zavar, aki így érzi magát jól, hát legyen. :)

2014. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

"Csak azt nem értem,hogy mért kell rögtön ilyen gonoszan és rosszindulatúan válaszolni."


Talán azért mert már alapvetően a felvetésed is rosszindulatú és irigy.

2014. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!