Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szemétségnek számít ha valaki...

Szemétségnek számít ha valaki törli az ismerőseit több éves barátság után?

Figyelt kérdés
Annyival még kiegészíteném, hogy volt gimnazista haverok voltunk, csak összevesztünk érettségi után. Először kirekesztés volt a részükről, majd végleg összeveszés. Már több éve, hogy egy szót se beszéltünk így már ismerősnek sem igazán tekintem őket. Szerintetek szemétség, vagy inkább hagyjam? Természetesen facebookról van ha valakinek kétsége lenne.
2014. dec. 12. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagytok puszipajtasok, sőőőt osszevesztetek akkor nem szemegseg!

en ismeroseim is azok akikel szeretek beszelgetni, fontosak, barataim stb...

2014. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a világ elfértek. Ha nem érdekel, ignorálod, ha zavar, tiltod, törlöd.
2014. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nagy világban*
2014. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1#-2# Köszönöm a választ! És én is afelé hajlok, hogy így van helyén. Főleg, hogy csak utálkozás megy köztünk, és semmi olyan ami baráti lenne.
2014. dec. 12. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem túl nagy feneket kerítenek az emberek a Facebooknak, mintha attól lenne valaki ismerős meg nem ismerős hogy egy hülye fiktív valóságban be van jelölve.


De alapvetően törölni sem kell, nem mindegy hogy ott van vagy nincs?

2014. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!