Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez barátság vagy csak én...

Ez barátság vagy csak én rontok el valamit?

Figyelt kérdés
Van két barátnöm akikkel 6 éve nagyon joba vagyok.Ök egymás mellet ülnek én pedig pont a hátuk mögött mostanában látom hogy kacagnak és mindig valamiröl beszélgetnek már töbször is szoltam nekkik hogy néha forduljanak hátra egy kicsit én is halljam hogy miröl van szo de ök akkor sem fordulnak hátra van egy hosszu vonalzom azzal szoktam öket megbökni hogy figyeljenek rám.Amikor leülök egy kicsit valamelyikük helyére ök azt mondják:jaj ugy utálom amikkor ide ülsz. Ez persze nagyon rosszul essik.Nemrég az egyik barátnömnek át vittem a házit és mindent elmondtam nekihogy mit kell tanulni stb. Mikor vissza jöt az iskolába irtunk egy félévit pár nappal azután.Mikor megkaptuk az erdményeket ö elrontotta a fogalmazását 3 pont hiányzott és azt mondta hogy az én hibám mert nem szoltam hogy azt meg kell tanulni.Peddig én mondtam .Rohamom volt az idegeségtöl és a stresztöl ithon .Alvás zavaraim vannak mert ugy érzem mindent én bas.zok el és mindenki engem hibáztatt régebb anyira jol érezték magukat a társaságomban de néha ot üllök a padban és nézem ahogy ök jol érzik nélkülem magukat.Ami engem érdekel ök azt nem szeretik.

2014. dec. 14. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem hagyd ott őket , nem te vagy a hibás...
2014. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak te gondolod, hogy a barátnőid. Ők nem.
2014. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A barátnőid nem tudom, hogy hol vannak, de nem az előtted lévő padban ülnek az tuti.
2014. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és egyre rosszabodik a helyzet.Félek hogy teljesen egyedül maradok.
2015. jan. 8. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!