Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan vátoztassak a jelenegi...

Hogyan vátoztassak a jelenegi helyzeten? Egyszerűen nem tudom, hogy mit tehetnék már.

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,eléggé egyhangú életem van..kb 14 éves koromig elég jó volt az letkoromhoz megfelelő,kiegyensúlyozott. Önbizalam is kevés lett. A barátaimmal, ha egyáltalán annak nevezhetőek még, ritkán taálkozom,mert kb sehova nem mennének,ahol fizetni kell :D

Mások meg minden hétvégn buliznimennek vagy ide oda 20 éves korhoz illő életük van.. Úgy mennék korcsolyázni vagy karcsonyi vásárba meg bulizni,de egyszerűen semmi,egyedül én sem akarok vagy a plázkban ellenni,ahogy a sok fiatal és nem egyedülmenni..a hétköznapjaimat meg a munka teszi ki. Mondtam,hogy fizetem pl a belpőt vagy bármit ( mert még tanul és így nincs pénze) de így sem jutunk elsehova,mert hogy mikor meg miből adja vissza..budapesttőlnem messze lakom,de úgy gondolom,ha budapesti lennék sokkal könnyebb lenne minden pl plázáznak el vannak ott jól érzik agukat..vagy főleg,hamondjuk egybudai gazdag gyerek lennék vagy valami hasonló jó lenne az is . Csak egy jó,normalis életet szeretnek egy 20 éveshez valot akik mindig mennek együtt valahova és nem hivatkoznak a pnzre vagy a lustasgra és jól érzik magukat!



2014. dec. 14. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress olyan társaságot, akikkel ezt megteheted. Egyszerűen nem azonosak az igényeid a barátaidéval. A munkatársaid közül nem jár valaki bulizni? Megkérdezheted, hogy velük tarthatsz-e.
2014. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Abszolút megértelek.Nekem annyi a gondom,hogy a barátaim nagy része különbözik tőlem,azaz nem egy a stílusunk.Részben ezért is rossz.

20/F

2014. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A munkatársaim többnyire 30 vagy azon túli életkorban vannak,de 1-2 velem majdem egykorú is van azok meg hitelbe verték magukat ilyenre nincs pénzük,hogy bulizni.

Ez a más stílus is közrejátszik.. Mondjuk egy 2000ft os belépőből nem csinálok problémát,sőt ha mondjuk még valami egy picit drágább az sem rángat a földre( igaz,hogy nekem van keresetem) engem a normális exkluzívabb helyek vonzanak és nem a helyi kocsma ahol 300ft a sör és "" hatalmas a hangulat"" van akit ki akaszt a 20 000- es farmer,másnak természetes.. Na mindegy,jó lenne egy olyan társaság,ahol nem az van, ,hogy mindenki fillerés. Nem azt mondom,hogy több 10000ft okat költsön el mindenki,csak ne az legyen,hogy úristen 2000 a belépő,inkább nem megyünk sehova. Budapesten konkrétan sehova nem tudunk beülni,mert hogy minden milyen drága.. Esetleg nagy nehezen betudom rángatni az illetőt! Ezt csak az én úgynevezett barátaimnál látom,más,aki itt lakik a környéken az nem csinál abból problémát,nyugodtan el megy pl a club playbe vagy bárhova nem csinál abból gondot,de azokkal azért nem megyek,mert nem tartozunk egymás baráti körébe.. Hihetetlen ezaz egész.. Most is milyen jó lenne valahol mondjuk egymoziba vagy kajálni, kikapcsolódni!

2014. dec. 14. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!