Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon bejön, nem mondtam el neki, de szerintem a hülye is látja. Eléggé elfoglalt vagyok, így legtöbbször facebookon tudunk csak beszélni. Addig tök jó, de mikor el akarom hívni, akkor sosem ér rá, pont akkor. Ellenben ő sosem kérdezi meg, hogy nem e akarok vele találkozni. Május óta ismerem, és ez alatt az idő alatt 2x(!) találkoztunk csak, pedig nem lakunk messze egymástól. Szerintetek erőltessem még ezt, vagy ti is azt mondjátok, hogy hagyjam? Értelmes válaszokat várok.

2014. dec. 14. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ő nem akar tőled semmit.
2014. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nőként írom, hogy szerintem hagyd. Ha akarna, akkor találkozna veled, főleg, hogy nem nagy a távolság.
2014. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem is a lakhelyünk van közel. Ez így fura. ő 2 évvel idősebb nálam. Egy suliba jártunk. A Suli tőlem 35 km-re van. Tőle kb 10, vagyis az össz távolság olyan 45 km és 1óra10 perc. Most, hogy ő elment a suliból, olyan suliba ment, ami 2-3 megállóra van a sulimtól. Mindig Esztergomban találkoztunk, igaz, az neki messzebb volt az előbb említett 2 sulinál, nekem meg közelebb, viszont a legközelebbi értelmes város. Most hiába hívom el pizzázni vagy gyrosozni, ami a kedvence és legutóbb is úgy beszéltük, hogy a következő ott lesz, nem jön. Utoljára júliusban találkoztunk. Azzal nem lehet baja, hogy csak neki kell fizetnie a buszért, ha aztmondja, én lemegyek hozzá, vagy egy olyan helyre, ahol neki jobb, csak nem írja, viszont fb-n szív, ölelés, puszi, bökés minden megy. Én már csak kényszerből írom neki, mert kezdem nagyon unni, holott a barátaim, évf társaim meg szurkolnak nekem.
2014. dec. 14. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy facen ír mindenfélét, mert jól esik neki, hogy valakinek tetszik.


De csak ennyi, nem érdekled annyira, hogy találkozzatok.


Tényleg felejtsd el, már lassan fél év telt el július óta.

2014. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is szeretném elfelejteni. Csak az a baj, hogy nem nagyon szeretem a mostani r.banc féléket, ő meg nem az, és a környéken főleg olyanok vannak, ilyen mint ő, már foglaltak. Ráadásul ismerkedésben sem vagyok túl jó és ezt is ő kezdeményezte anno.
2014. dec. 14. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezz rá, hogy miért nem megy veled, mikor hívod.


Lehet félénk, vagy van rá oka.


De próbálj vele beszélni erről, mert így csak az idődet fecsérled. És közben lehet elszalasztasz más lehetőséget.

2014. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.


Ez a félénkség lehet igaz is, vagy nem tudom. Amikor együtt voltunk, mindenen mosolygott, de szó szerint. Meg azt mondta, hogy szereti, ha mesélek sztorikat, meg ilyesmi(pedig saját véleményem szerint borzalmasan adok elő valamit). Igazából eddig kb 4x hívtam el. Azért, mert én reggel 5kor kelek, és a suliban 3-4 kor végzek. Nagyon fáradt szoktam lenni, ezért leginkább péntekre szoktam "tenni" a barátokat. Egyszer mikor elhívtam, akkor én mondtam le és tettem át a jövőhétre, mert annyira fáradt voltam, hogyha elhívtam volna, nem rá figyeltem volna vagy nem vicces lettem volna, hanem unalmas, mert csak aludni akartam volna. Viszont jövőhéten ő mondta le valami miatt. Mostanában is el szerettem volna hívni, de akkor azt mondta, hogy "lehet" hogy a barátnőjével lesz-akivel amúgy szinte bármikor találkozhat és találkozik is- akkor is találkozott. Most elhívtam csütörtökre, mert 1kor végzek, de nem tud jönni, mert ő meg fél4kor. Nem is hibáztatom őt, inkább magamat, vagy a helyzetet, de, ha annyira mondja, hogy szeret meg hű, akkor miért nem kérdez meg egyszer, hogy nem e akarok vele elmenni valahova?! az ő visszajelzéséből azt szűrtem le, hogy nem érezte velem rosszul magát. Tulajdonképpen azért írtam ide, mert nagyrészben az én hibámból tartunk ott ahol, de azért ő se nagyon erőlteti. Ezért kérdezem, hogy erőltessem meg még egy kicsit vagy hagyjam.

2014. dec. 14. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!