Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veletek, hogy egy...

Volt már veletek, hogy egy közeli barátotoknak amikor elmeséltétek a problémátokat azt láttátok a szemében meg éreztétek, hogy örül neki?

Figyelt kérdés
Nemrég így jártam egy jó barátnőmmel és ezek után úgy érzem nem tudok már vele olyan jóban lenni mint előtte. Eleve nem nagyon beszélek a bajaimról, kevés ilyen ember van akinek megnyílok de ezek után szerintem nem fogok senkinek sem. Pedig mégis csak jót tesz az embernek ha kibeszéli néha, de így...:S
2014. dec. 14. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyen.

Ez azért elég kellemetlen. Nem tudnák egy ilyen után barátként tekinteni rá.

2014. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy csak annak örült hogy ilyen nyitott vagy felé?

vagy hogy jé, másnak is vannak hasonló gondjai?

inkább kérdezz rá, jó barátokat nem osztogatnak mindenfelé

(magamra gondolva, rajtam ezek miatt látszódna hogy esetleg örülök)

2014. dec. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen még nem volt, de ez barátságban szerintem hülyeség. Lehet olyan pillanatod volt, hogy egy sima mosolyt, vagy kedves gesztust kárörömnek értékeltél. Ha más jelek nem utalnak a megbízhatatlanságára, akkor szerintem biztos ez a helyzet.

Olyan viszont volt már, hogy teljes érdektelenséget érzékeltem baráttól, de örömöt azért soha.

2014. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!