Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lézezik férfi és nő között...

Lézezik férfi és nő között valódi barátság? Vagy az egyik minden esetben többet akar?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Létezik.
2014. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úgy tűnik, egy konkrét szituban vagy és ezért kérdezed. Persze van jó barátság, de minden esetben más mind a férfi mind a nő személyisége. neked kell eldönteni, hogy hosszú távon mi tesz jót a kapcsolatnak. ha a másik többet szeretne, nem korrekt játszani vele, tedd egyértelművé, nálad hol a határ, és egy barát ezt meg fogja érteni.
2014. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Nekem volt egy 20 évvel fiatalabb kis barátnőm, akivel sok időt töltöttünk együtt. Inkább lelki támasza voltam a nehéz tini éveiben, amolyan apa-lánya kapcsolatszerűség volt. Nagyon szerettük egymást, megbízott bennem, minden bújával, bánatával, örömével hozzám jött, amit a szüleivel nem tudott megbeszélni, de kötetlenül is órákat tudtunk traccsolni akár személyesen, akár skype-on.

De voltak olyan barátnőim is, akikkel diszkóba együtt jártunk hónapokig, jókat buliztunk, kibeszéltük a csajokat, pasikat, de nem próbálkozott be senki senkinél. Vannak lányok, akikkel kifejezetten jó a barátság, és azt nem szabad elrontani járással vagy szexszel. Mai napig jó a kapcsolatom velük, talán azért, mert én voltam az egyetlen pasi ismerősük, aki nem csak a nőt látta bennük, hanem az embert, és nem szexet akart.

Járás után a "legyünk inkább barátok" már nem működik.


44/F

2014. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán, illetve csak akkor, ha egyáltalán nem vonzók egymásnak.

A legtöbb fiú-lány barátságnál ki szokott derülni, hogy legalább az egyik fél benne lenne másban is.

Amit az utolsó ír, meg azért ostobaság, mert hiába fogja vissza magát, és nem próbálkozik vki vagy nem fekszik le az ellenkező nemű barátjával, onnantól kezdve, h fantáziál róla, vagy elképzeli hogy mi lenne ha, már nem beszélünk barátságok.

2014. dec. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
barátságról*
2014. dec. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!