Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Európában (esetleg Európán...

Zuleyman kérdése:

Európában (esetleg Európán kívűl) hol érdemes vállalkozást kezdeni. Hol támogatják valódi, használható intézkedésekkel az új és szalonképes ötleteket?

Figyelt kérdés

Gondolok itt adózás, emberek, környezet pozitív mentalitása, megfelelően képzett munkaerő, kisvállalkozás számára barátságos induló költségek, növekedési lehetőség.

Tudnátok mondani olyan országokat ahol tárt karokkal várják a pozitív, vállalkozó szemléletű fiatalokat, ilyeneket hallottam, hogy Ausztrália, Chile, Kazahsztán, Németország, Egyesült Királyság.



2013. okt. 4. 00:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország is ilyen, tárt karokkal vár, sőt itt van helyben. Hajrá! Ha jó ötleted van itt is találsz rá befektetőt. Az van bőven. Csak tényleg életképes ötlet legyen, mert a semmire, elbukásra senki nem ad egy dollárt se. Se itthon, se külföldön.
2013. okt. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
minden ország más, attól is függ mennyi pénzed van, milyen befektetést szeretnél..stb.
2013. okt. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Magyarország nem pozitív. Próbálj meg átmenni a szomszédodhoz, és kezdj el mesélni neki az ötleteidről, esetleg az álmaidról.
2013. okt. 5. 12:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a viszony a szomszéddal... Ez nem ország függő.
2013. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szomszéd, barát, rokon, akárki. Nem sok pozitív emberrel találkozok mostanság.
2013. okt. 6. 12:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel te is negatív vagy így nem is értem miért csodálkozol ha ugyanezt kapod vissza...
2013. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy vállalkozás életképessége nem az országtól, inkább az orientálságtól függ.
2013. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok negatív, csak leírtam az érzéseimet az engem körbeölelő környezetemmel kapcsolatban.


Ilyen jellegű cikkre gondoltam.


[link]

2013. okt. 6. 17:30
 9/12 anonim válasza:

@10-04 00:58:

Ezen majd' besz@rtam! Na ne röhögtess! Ennyire hülye nem lehet valaki! Magyarországon van Európa egyik legmagasabb újraelosztása (szocializmus), az adóhivatal hobbiból vegzál, magasak az adók, magasak a foglalkoztatást IS terhelő járulékok, terhek, nehézkes az ügyintézés, körbetartozás, hitelek elérhetősége, stb. Elég megnézni az Ease of Doing Business rangsort, apukám! Ilyen hülyeségeket csak egy szektás, avatatlan laikus képes beröfögni! Magyarországon az inaktívak aktívak feletti uralma, politikán keresztüli lerablása történik, ezért magasak az adók, ezért nem működik a privát szféra.

2013. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem az számít, hogy hol, ha nem az hogy mit akarsz csinálni. Ha jó ötleted van akkor bárhol jó lehet a vállalkozásod, ha nincs jó ötleted, akkor kockázatos lehet bárhol. Szerintem 1 alapos piackutatást kell végezni mi elött belevágsz a vállalkozásodba.
2013. nov. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!