Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan állíthatnám ezt meg?...

Hogyan állíthatnám ezt meg? Mit tudnák tenni?

Figyelt kérdés

Az egyik nagyon jó barátnőm állandóan vagdossa a kezét...már úgy néz ki mint, ha egy drótkerítéssel simogatná a kezét...borzasztó látvány és borzasztó érzés:'(

Nem tudom, mit csinálhatnék..(szerelmi bánat miatt csinálja)..hiába mondok neki bármit, teszek bármit...nem segít!!! Ötletek???:'(



2014. dec. 15. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Tervezz vele közös programot, ami feldobja a kedvét.
2014. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, kérd meg, hogy menjen el a sulipszichológushoz.

Ha szeretnéd én is szívesen segítek lebeszélni. Én négy éve vagdosom magam. Ha szertnél, írj üzenetet és sok sikert!

18L

2014. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lányok, ne csináljátok ezt.


Ha vagdosod magad átvághatod az ütőeredet amiből ömleni fog a vér. Tudom hogy ez a cél de ha ez megtörténik nagyon megijedsz és el fogod szorítani és segítségért rohansz az ösztön miatt.


Természetesen van segítség mert az érsebész helyre fog állítani, csak van egy bökkenő. Az idegeket is átvágod és azt nem lehet helyre állítani.

Tehát könnyen bele kerülhetsz egy olyan helyzetbe hogy az életed megmarad viszont a kezedet nem fogod tudni többet használni.


Megéri tönkre tenni az egész hátralevő életedet olyan pillanatnyi dolog miatt ami idővel elmúlhat ?


Nem hiszem.


Ha mégis sikerül úgy megtenni hogy vége is legyen az életednek akkor az fog történni hogy elkezdesz nagyon fázni mert fokozatosan kihűl a tested, ezen kívül görcsbe rándulsz és reszketsz plusz az iszonyatos halálfélelem.


Onnan tudom ezeket hogy az egyik közeli ismerősöm megtette. Őt megmentették és szerencsére nem maradt maradandó károsodása. Azóta természetesen felhagyott minden ilyen jellegű próbálkozással.


Nem szép halálnem ez senkinek, főleg nem egy fiatal lánynak.

2014. dec. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A közös program nem segít! A sulipszichológus sem segít! Nem megy el hozzá. Egyszer volt, hogy vagdosta magát egy üvegdarabbal, és úgy megvágta magát, hogy ömlött a vér a kezéből. Nagyon megijedt, kiabált az anyukájának, hogy segítsen. Jött a mentő..2 hétig volt bent..persze mindenféle pszichológus elbeszélgetett vele, de ezek szerint nem túl hatásosan.!

És egyébként az önvagdosásnak nem mindig az a célja, hogy elvágja az erét. Ezt onnan tudom, hogy csináltam én is elég sokáig! (múlt időben)...Én így tudtam sajna levezetni a problémáimat....:( Nem tudja levezetni máshogy a problémáit, ezért csinálja, vagy legalábbis így próbálja megoldani.!

2014. dec. 25. 20:16
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyébként a közös program jó ötlet! Arra az időre, mikor vele vagyok jól érzi magát. És amikor mélypontra kerül megint vagdossa magát.!

A pszichológusra meg azt mondta, hogy nem fog elbeszélgetni semmilyen hülye agyturkásszal, úgy sem tudnak rá hatni.

Már nem jár az iskolánkba, akit érdekel írjon üzit...

2014. dec. 25. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!