Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha egy utolsó...

Mit csináljak ha egy utolsó szemét alaknak tartanak egyesek, mert tényleg egy senki vagyok?

Figyelt kérdés

A régi barátaim már átnéznek rajtam, és lenéznek. Már ha beszélgetést akarok kezdeményezni velük, akkor meg se nézik, hogy mit írok nekik vagy ha próbálok dumálni, akkor elmennek onnan.

Bezzeg megmondják rólam, hogy szar vagyok, mert semmit nem értem el. Mert nem mentem továbbtanulni, mert dolgoznom kellett közvetlenül az érettségi után. Mert nem járok edzeni.

Mert nem politizálok, mert az ő világképük szerint én csak egy élősködő író vagyok a világ testén. Ne szépítsünk a dolgokon, egy megalázni való féreg vagyok. És már nem változhatok, mert rajtam már a bélyeg.


2014. dec. 15. 23:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Úgy fest nekem nem kellenek barátok, én jó vagyok így, egyedül. Magány lesz a társam, kirekesztetség a keresztem.
2014. dec. 15. 23:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit türelmetlen vagy, nem? :)
2014. dec. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rá köll gyúrnod a pozitív dolgokra, ennyi az egész.

Jó, tudom... könnyebb mondani, mint megtenni, de akkor is!


Szépen, fokozatosan, kis lépésekkel haladva:

1 cél kitűzése (tökmindegy, hogy mi, csak legyen)

2 elérni ezt a célt

3 örülni, hogy sikerült.

2014. dec. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!