Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor gond van legjobb barátnőm életében mindig tök sokat keres, ha boldog akkor meg kicsit hanyagol?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy amikor gondjai vannak akkor mindig keres,tök jól elbeszélgetünk,elvagyunk,megyünk bulizni!!Amikor boldog és minden rendben akkor meg nem beszélünk,találkozunk annyit,bulizáshoz sincs kedve.Felőlem nem is érdeklődik ilyenkor.Ha meg történik vmi és pár nap múlva tudja meg,elhord,hogy barátnők vagyunk ő arról miért nem tud.Amikor meg mondom,hogy a saját dolgaiddal voltál nagyon elfoglalva akkor meg- Jajj bocsánat stb jönnek a megbánó beszédek.

Esküszöm néha én érzem magam rosszul,hogy ha örülök ha ő szenved,mert akkor legalább beszélünk,bulizunk,elvagyunk.Tiszta gáz.


Mit tegyek?

Mondjam ezt meg neki szemtől szembe?


Kíváncsi leszek mit fog szólni,holnap lesz randim.Tegnap mondtam neki,de a boldogságával volt elfoglalva,persze örülök ha boldog.Csak ilyenkor le vagyok szarva :/

Nem is érdeklődött,hogy izgulok e vagy mi van.Első randim lesz.Nekem meg ez a fontos.


2014. nov. 29. 14:14
 1/2 Panda.13. válasza:
Szerintem? Mondd meg Neki, hogy neked is vannak dolgaid amiről neki ne muszáj tudnia. Majd akkor kérdezzen, mikor eszébe jut, hogy Te nem csak akkor vagy ott neki mikor baj van.
2014. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a legjobb barátod.Ha annyira elfoglalja a boldogsága,hogy észre sem veszi mit mondasz neki akkor meg sem érdemli a figyelmed.Ráadásul kicsi kezd olyan lenni a helyzet mintha csak kihasználna és a lelki szemetese lennél.Gondolj bele csak akkor van rád leginkább szüksége mikor ő szarban van. És ha te lennél szarba?Annyira énközpontú a barátnőd,hogy csak magával foglalkozik. Szerintem keress más barátokat még ha nehéz is. Megérdemled,hogy találj egy olyan legjobb barátnőt aki foglalkozik veled és érdekli,hogy hogy vagy attól függetlenül,hogy most boldog vagy sem.
2014. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!