Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek legjobb barátnőmnek...

Tixi kérdése:

Mit vegyek legjobb barátnőmnek karácsonyra? : )

Figyelt kérdés

nem festi magát,nem nagyon hord ékszereket sem, csak fülbevalót de azt szülinapjára vettem neki, néptáncozik,közös képet is kapott már tőlem, teljesen kifogytam az ötletekből, nagyon drága ajándékra nem tudok költeni ...

segítsetek légyszi!



2014. dec. 20. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:

éptáncol*

Egyébként énis kifogytam,de én egy közösképet csináltatok egy bögrére.esetleg párnára még nemtudom.ÉS EZ NINCS SOKBA.

Hiszen most jön karácsonya + neki akkor lesz a születésnapja is.:-)

2014. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Néptáncol* na nézd meg!:D
2014. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valami hasznos dologra nem gondoltál? Vagy sajátkészítésűre?

Esetleg szereti a gyertyákat? Ha igen írj adok egy tuti tippet!;)

2014. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

bocsi, tudtam hogy valami nem stimmel :DD

gyertyát nem nagyon szeretnék venni neki, mert nagyon sok van neki, szinte mindig kap, és annyira nem is szereti őket :D

köszi a válaszokat :D

azért várok még más tippeket :D

2014. dec. 20. 21:09
 5/8 anonim válasza:
Ha jól emlékszem egy magazinban még régebben olvastam olyan ajándékötletet, hogy lehet venni egy üres óralapot és akkor te díszíted ki pl. dobókockával hogy annyit mutasson vagy valami hasonlóval, szerintem ez egész jó ötlet, bár nem tudom mennyibe kerül de szerintem nem olyan drága. Most ez jutott eszembe ami nem ékszer meg nem közös kép meg nem smink... mennyire tudsz/szeretsz kézműveskedni? Attól függően mások is vannak. De vehetsz neki valami apró bazári dolgot, pl. ha gyertyát nem egy kicsi pl. virág alakú illatos szappant...:) Vagy ilyesmi. Remélem, segítettem!:)
2014. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D jó ötlet :D
2014. dec. 21. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm azért (is) a legjobb barátnőm, mert ismerem és tudom minek örül! O.o
2014. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is tudom minek örül, és hogy mit szeret, de egyszerűen már mindent kapott tőlem aminek örült, és kifogytam az ötletekből 8 éve vagyunk legjobb barátnők, annyi idő alatt lehetett sokat ajándékozni (karira+szüli-névnapra) :D
2014. dec. 23. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!